Фабио Капело изяви интерес да наследи Стив Макларън на поста мениджър
на английския национален отбор.
Както е известно, тази сутрин ФА уволни бившия наставник на Мидълзбро
след провала в европейските квалификации.
61-годишният Капело, който е водил в кариерата си Милан, Ювентус, Рома
и Реал (Мадрид) веднага изрази пред „Газета дело Спорт” новия си
копнеж.
„Това би било страхотно предизвикателство. Мисля, че съм на идеалната възраст за тази работа”, каза Дон Фабио.Най-големият фаворит на букмейкърите в Англия за нов мениджър на тима засега е Жозе Мауриньо.
Капело иска Англия
22.11.2007 10:50:29
Източник: Ройтерс
Maldini
на 22.11.2007 в 18:59:04 #9Дано да не вземат Капело, че току виж спечелили някое първенство с него
Tardelli
на 22.11.2007 в 18:30:44 #8Обичам катеначо!
Tardelli
на 22.11.2007 в 17:48:07 #7bateemo Регистриран на: 12.05.2006, 13:12 може, но не и англия!! местната журналя ще побърка тренера.. ----------------------------------- Точно! Ще се гръмне на втория ден.
bateemo
на 22.11.2007 в 15:32:55 #6може, но не и англия!! местната журналя ще побърка тренера..
deja_vu
на 22.11.2007 в 15:17:25 #5Неможе ли да се води клубен и национален отбор едновременно във футбола?
mando
на 22.11.2007 в 13:34:22 #4Липи е човекът, ако искат да играят поне четвърт финал на следващото световно. Но едва ли ще ги поеме защото Англия няма с кого и за какво да играе следващите 12 месеца
тъпа синя свиня
на 22.11.2007 в 12:11:58 #3Капело недей, не се занимавай с тези загубеняци
Amerikanec
на 22.11.2007 в 11:33:49 #2AC*Milan Виш кво, гледай се твоя смешен отбор и не се занимавай с англичаните - те са друга класа!
redgod
на 22.11.2007 в 11:11:50 #1Кво се шашкате толкоз? Няма кои да ги оправи тях, толкоз са зле горките!!
