Треньорът на Етър Петко Петков коментира тежкото поражение с 1:5 от Ботев (Враца). Ето какво каза специалистът:

"Трудно се говори след такъв мач. Мисля, че имаше три ключови момента за това. Пропуснахме дузпа в края на полувремето и направихме леки грешки при втория и третия гол.

Не ми хареса поведението на отбора след третия гол. След него имаше само един отбор на терена. Вторият им гол без изцяло наша грешка. Не обвинявам футболистите, защото това се случва във футбола.

Абсолютно всички носим вина. През първото полувреме нашият отбор имаше облик и владееше инициативата. Това, което се опитвам да втълпя на играчите, е, че трябва да има поведение през всички 90 минути. Получихме възможност да се върнем в мача с дузпата, но не успяхме да отбележим.

Тежка загуба за нас. Надявахме се днес да вземем точки. На практика допуснахме много тежка загуба, която не е влизала в плановете ни. Всичко зависи от играчите. Има тежки моменти във футбола, но след 5-6 дни идва нов мач. Искам да видя коренно различен отбор", каза Петков.

Ботев (Враца) разгроми Етър с 5:1