Уотфорд победи Евертън с 5:2 в 9-ия кръг на Висшата лига. Срещата на "Гудисън Парк" мина под тоталната доминация на гостите.

"Карамелите" откриха в 3-ата минута чрез Дейвис. В 13-ата минута Кинг изравни. Ришарлисон даде преднина на домакините в 63-ата минута и оттам нататък Уотфорд се развихри. Куцка (78), Кинг (80), (86) и Денис донесоха разгромната победа за гостите.

В друг мач от кръга, Лийдс и Уулвърхемптън направиха 1:1.

Челси победи Норич със 7:0 във Висшата лига

Лидерът Челси смаза Норич със 7:0

Маунт с много силен мач

Единственият гол за "вълците" беше дело на Хи-Чан 10-ата минута, а точка за домакините спаси Родриго от дузпа.

Кристъл Палас и Нюкасъл завършиха 1:1. Въпреки че домакините отбелязаха втори гол в самия финал на мача, той беше анулиран поради нарушение. Така "свраките" продължават без победа при новите собственици

Кристъл Палас поведе с 1: 0 с попадение на Бентеке в 56-ата минута, докато изравняването дойде чрез Уилсън в 65-ата минута.