Уест Хям победи Челси с 2:1 и се класира за четвъртфинала за Купата на Лигата. „Чуковете" напълно заслужено се наложиха, но победата им беше помрачена от безредици по трибуните.

Пластмасови бутилки и седалки полетяха в края на мача, след като стотици фенове участваха в грозни сцени. Забраната за продажба на алкохол не можа да помогне да не възникват проблеми.

Юнайтед на Моуриньо най-сетне спечели важен мач и детронира Сити (ВИДЕО)

Португалецът си върна на Гуардиола за загубата в първенството

Челски направи 7 промени в отбора разгромил Манчестър Юнайтед с 4:0.

Страхотен удар с глава на Шейхк Кояте преди почивката и силен удар от 16 метра на Едимилсон Фернандеш в началото на второто полувреме осигуриха победата пред повече от 45,000 зрители.

Гари Кейхил намали в добавеното време с удар отблизо, колкото да отбележи почетен гол.

Джон Тери се завърна след контузия. Той игра за последно на 11-ти септември. Коуяте надигра точно Тери, когато вкара страхотен гол с глава почти от границата на наказателното поле.

Антонио Конте пусна в края тежката артилерия - Диего Коща, Еден Арар и Педро, ное те не успяха да направят обрата.

Челси имаше своите шансове. Но по-добрият тип продължава напред в надпреварата.