Манчестър Юнайтед загуби с 0:1 гостуването си Уест Хeм от 35-ия кръг на Премиър лийг и пропусна да излезе на трето място в класирането, след като по-рано днес Нюкасъл отстъпи с 0:2 на Арсенал.

Саид Бенрама вкара единствения гол в 27-ата минута след груба грешка на Давид де Хеа. Това беше второ поредно поражение за тима на Ерик тен Хаг. "Червените дяволи" са 4-ти в подреждането, но само на точка пред Ливърпул. Юнайтед обаче има и предимството, че е изиграл един мач по-малко.

Уест Хeм прекъсна серията си от три поредни загуби и вече може да диша по-спокойно. "Чуковете" изиграха много силно второ полувреме и са на 7 точки над зоната на изпадащите. Сега лондончани ще насочат мислите си към първия мач от полуфиналите срещу АЗ Алкмаар в Лигата на конференциите.

Арсенал победи Нюкасъл с 2:0 в мач от Висшата лига