Уест Бромич Албиън спечели днешното си гостуването на Милоул с 2:0 в последния мач от 31-ия кръг на Чемпионшип.

Реал (Мадрид) победи с 4:1 като гост Осасуна

Реал дръпна на Барса с 6 точки, разби Осасуна като гост

Иско, Рамос, Васкес и Йович се разписаха за Реал

Пред 13,818 зрители Филип Кровинович откри резултата с удар от границата на наказателното поле в 42-ата минута. Шест минути преди края на редовното време Дара О'Шей внесе спокойствие в редиците на гостите. Той засече с глава центриране от корнер на Камил Грошицки. "Дроздовете" бяха в серия от седем мача без победа преди днешния успех.

След 31 мача от общо 46, Уест Бромич е на първо място с 59 точки. Втори и трети са Лийдс Юнайтед и Фълъм с по 55 точки. Останалите три тима, които са в зоната за плейофите са Нотингам Форест с 54 точки, Брентфорд с 53 точки и Престън Норт Енд с 50 точки. Бристъл Сити е със същия актив като Престън на седма позиция.