Тотнъм спечели с 2:0 гостуването на Манчестър Сити на "Етихад" от II кръг на Висшата лига. Футболистите на Томас Франк изненадаха своя съперник с много силна игра и не му оставиха никакъв шанс в хода на всички 90 минути.
Резултатът за "шпорите" откри уелският национал Бренън Джонсън в 35-ата минута след страхотно подаване на бразилеца Ричарлисон.
В добавеното време на първата част Жоао Палиня покачи на 2:0. Взетият от Бърнли вратар Джеймс Трафорд допусна огромна грешка при подаване, а поредната силна преса на лондончани доведе до попадение на празна врата. Стражът на Сити излезе неразчетено още няколко пъти и като по чудо не извади топката за трети път от вратата си.
През второто полувреме не паднаха повече голове. Така възпитаниците на Пеп Гуардиола останаха с 3 точки от два мача, а съперникът е с пълен актив от 6 т.
salam-drugari
на 23.08.2025 в 21:37:45 #14Бат Хари, Нако е такъв подчовек, че в зависимост от конюнктурата и на майка си ще го тури.
panayot_stamenov
на 23.08.2025 в 18:59:22 #13Следвай n-a-U7doPfz9 на 23.08.2025 в 17:53:46#7 Пана, гледах симулация на компютър, там бяхте шампион, не се бъзикам А дано, ама....
jekkovv
на 23.08.2025 в 17:03:34 #12Тва Да сравняваш отбор на 10 години като Шити с отбор като Ливърпул...
CHUKCHA
на 23.08.2025 в 16:57:42 #11Нако пука гъзни вени.
CHUKCHA
на 23.08.2025 в 16:56:46 #10Но мърси!!!
jekkovv
на 23.08.2025 в 16:54:25 #9И Кофти е че Мърси пак ще е шампиона
jekkovv
на 23.08.2025 в 16:53:47 #8Кофти Е да те бият некви щори
viktor-krumov
на 23.08.2025 в 16:50:26 #7С точно този състав,не ми се струва много вероятно Сити да стане шампион.Няма вече КДБ да им връзва играта,а Родри все нещо е контузен.Шерки и Мармуш са ОК,ама някак слабички ми се виждат Сити като цяло.Няма живец в този отбор в момента.Пуул изглеждаха колебливи в първия мач,но смятам,че ще се стабилизират.Нивата е дълга.Ще видим.
CHUKCHA
на 23.08.2025 в 16:48:31 #6Пеп трябваше да постъпи разумно и още миналия сезон да се махне от Шити. От Барса си тръгна точно на време и мислех, че ще постъпи така и сега. Време му е за ново предизвикателство ама закъсня. Все пак изборът е негов.
salam-drugari
на 23.08.2025 в 15:26:26 #5Онзи ден Шкембия изшкемби първия отбор на Нако мангала, днес Панайотнъм изкорми втория отбор на Нако. Накъде е тръгнал тоз свят? Накъде?
panayot_stamenov
на 23.08.2025 в 14:37:57 #4Следвай steiner на 23.08.2025 в 17:19:25#2 Много тетевенска сливова ще се изпие този сезон.Тотнъм са приятната изненада.
Снимам класирането и приключвам премиерлигата
tundzhaka
на 23.08.2025 в 14:34:45 #3Как го казвате,че са приятната изненада все едно някви аутсайдери борещи се да не изпаднат или поне да не са последните в групата .
steiner
на 23.08.2025 в 14:19:25 #2Много тетевенска сливова ще се изпие този сезон.Тотнъм са приятната изненада.
jekkovv
на 23.08.2025 в 13:51:37 #1Какво стана с шумните съседи и средняка Шити казах ли ви,че Ливъра пак ще е шампион