Отборът на Тотнъм разгроми Борнемут с 4:1 като гост в днешния мач от 30-ия кръг във Висшата лига.

"Шпорите" достигнаха до пълен обрат, след като "черешките" поведоха още в 8-ата минута чрез гол на Станислас.

Арсенал победи Уотфорд с 3:0

Арсенал отново вкуси победа във Висшата лига след лесен успех над Уотфорд (ВИДЕО)

Гостите пропуснаха да се разпишат от дузпа

Преди почивката, Деле Али успя да изравни, а Сон Хюн-Мин осигури победата, добавяйки още два гола на сметката на своя тим след подновяването на играта. Крайното 4:1 бе оформено от Серж Орие малко преди последния съдийски сигнал.

Лошата новина за Маурисио Почетино е, че звездата на неговия отбор - Хари Кейн получи контузия в десния глезен и бе заменен принудително още в 34-ата минута. Тепърва ще се изяснява колко сериозна е травмата на нападателя.