Димитър Бербатов вкара супер гол със странична ножица, а Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Уест Хем в третия кръг на Премиършип.
Миг магия от страна на българина му спечели овации на крака от феновете на "Олд Трафорд", а Уейн Руни и Луиш Нани се разписаха за първи път от месеци насам.
Юнайтед откри в 33-ата минута, когато Райън Гигс бе съборен в пенала, а Уейн Руни бе точен от бялата точка. Звездата на "червените дяволи" вкара първия си гол от 6 месеца насам и общо 14 мача, в които не бе поразявал вратата на съперника.
Бербатов и Нани изпуснаха добри възможности за гол, като особено фрапантен бе този на португалеца, който не успя от няколко метра. През втората част отново 18-кратните шампиони бяха господари на терена, а Луиш Нани се разписа след самостоятелна акция и силен шут с левия крак.
В 69-ата минута дойде и часът на Бербатов. Центриране от десния фланг стигна до българина, а тойс ефектна странична ножица препарира "героя" за Англия от Мондиала в ЮАР Робърт Грийн. Митко получи жълт картон, защото в радостта си след гола свали фланелката.
Малко по-късно Бербо бе заменен и обра овациите на публиката, а до края на мача Юнайтед спести сили за следващите важни мачове. Тимът от "Олд Трафорд" събра 7 точки след три кръга.
Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, Рафаел, Видич, Еванс, Евра, Флетчър, Скоулс, Валенсия, Нани, Бербатов, Руни;
Уест Хем: Грийн, Фубер, Габидон, Ъпсън, Илунга, Нобъл, Паркър, Барера, Дайър, Коул, Пикион.
JedyMaster
на 29.08.2010 в 08:47:46 #232Карнобатска имаш проблясъци понякога, но днес си отявлен идиот!
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:42:30 #231Колко жалко е да си говедо и да не можеш да се зарадваш на един твой сънародник ,който твори прекрасни неща на терена
Medvedev4o
на 29.08.2010 в 08:39:26 #230Брао на Бербатката - много зрелищен гол както винаги

MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:38:33 #229Говедо тъпо виждам ,че малкото ти сърчице ще се пръсне от злоба и няма да ти поствам колко клуба искаха Митко през това лято
А това ,че Митко е един невероятен футболист е ФАКТ
И за най-голям твой ужас вчера митко вкара супер красив гол ,а говедото телкийски нека си рита в израел

карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 08:33:52 #228симеонке, кой е вперил очи, я пак
САФ направи всиúо възможно да продаде ненужния путьо, но никой така е не го поиска, защото им е ясен на всички

Злобил
на 29.08.2010 в 08:28:35 #227След напускането на Бербатов даже публиката на Юнайтед взе да напуска. Тя знаеше-красотата във футбола бе преключола за тази вечер.
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:20:52 #226Супер гол на Митко иначе
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:19:55 #225карнобатска гроздова А той Ними Михайлов беше неизменен титуляр в Твенте

t
на 29.08.2010 в 08:19:42 #224миналите първенства левскари станаха шампиони на Холандия ....................... Перуката игра ли в някой мач, май даже и резерва не е влизал
doktora
на 29.08.2010 в 08:19:18 #223Телкийски??? Тоя па къде играеше???
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:19:04 #222карнобатска гроздова Света е вперил очи в гения на Димитър Бербатов ,а ти ми говориш за някакво говедо ,което рита в израел
карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 08:17:51 #221миналите първенства левскари станаха шампиони на Холандия и Турция, ама това няма значение, не е прославяне на БГ, а дълбоката резерва все "прославял"
t
на 29.08.2010 в 08:16:42 #220КарнобатлЪ, време ти е да прочетеш История Славянобългарска
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:16:02 #219същото важи и за димитър телкийски примерно този кръ
И Той ли играе във ВЛ на Англия

t
на 29.08.2010 в 07:51:07 #218Браво Митак! Прославяй родината! За ужас на всички антибългари.
rowel
на 29.08.2010 в 07:24:33 #217тц...

RMCF
на 29.08.2010 в 07:23:12 #216ВЪЛЧО С ВСИЧКИТЕ ТИ ПРЕТЕНЦИИ ТИ ИЗБЯГА В САЩ, ЗА ДА ПИШЕШ И ДА КИСНЕШ ПО 24/7 ТУК В ТОЯ СКАПАН ФОРУМ И САЙТ НЕ Е ЛИ МАЛКО СТРАННО ТОВА КОМУНИСТЕ?
МОЖЕШЕ ДА СИ СЕДИШ НА ЕБАНИЯ ЗАДНИК И НЯКЪК СИ ДА СПАСТРИШ ЗА НЕТ
ИЛИ И ТОЛКОВА НЕ МОЖЕШ?

perukataа
на 29.08.2010 в 07:22:53 #215галактико я кажи нещо за пръцилона
JedyMaster
на 29.08.2010 в 07:20:29 #214Чета и гледам, албионците сериозно осакатени. Дали не дойде нашият шанс, да влезем в историята с едно 0:1 в 89 минута.
RMCF
на 29.08.2010 в 07:20:25 #213А НАЙ-СМЕШНИ СА ИМИГРАНТИТЕ ФЕНОВЕ НА Ц7КА, КОИТО НОСЯТ СФИНЩИНАТА ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ ТЪПИТЕ КОПЕЛЕТА...
ВЪЛЧО,
ОПИТВАЛ ЛИ СИ СЕ ДА ОБЯСНИШ НА НЯКОЙ АМЕРИКАНЕЦ СПОРТНИТЕ СИ ПРИСТРАСТИЯ И ДЕВИЗА НА ТВОИТЕ ЛЮБИМИ КОЧИНАРИ "УМРЕТЕ - НО ПОБЕДЕТЕ!" ...
ОПИТВАЛ ЛИ СИ ДРИСЛЬО МАЛОДУШЕН?
ОПИТАЙ АКО НЕ СИ, ЩЕ Е СМЕШНО... 