Димитър Бербатов вкара супер гол със странична ножица, а Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Уест Хем в третия кръг на Премиършип.
Миг магия от страна на българина му спечели овации на крака от феновете на "Олд Трафорд", а Уейн Руни и Луиш Нани се разписаха за първи път от месеци насам.
Юнайтед откри в 33-ата минута, когато Райън Гигс бе съборен в пенала, а Уейн Руни бе точен от бялата точка. Звездата на "червените дяволи" вкара първия си гол от 6 месеца насам и общо 14 мача, в които не бе поразявал вратата на съперника.
Бербатов и Нани изпуснаха добри възможности за гол, като особено фрапантен бе този на португалеца, който не успя от няколко метра. През втората част отново 18-кратните шампиони бяха господари на терена, а Луиш Нани се разписа след самостоятелна акция и силен шут с левия крак.
В 69-ата минута дойде и часът на Бербатов. Центриране от десния фланг стигна до българина, а тойс ефектна странична ножица препарира "героя" за Англия от Мондиала в ЮАР Робърт Грийн. Митко получи жълт картон, защото в радостта си след гола свали фланелката.
Малко по-късно Бербо бе заменен и обра овациите на публиката, а до края на мача Юнайтед спести сили за следващите важни мачове. Тимът от "Олд Трафорд" събра 7 точки след три кръга.
Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, Рафаел, Видич, Еванс, Евра, Флетчър, Скоулс, Валенсия, Нани, Бербатов, Руни;
Уест Хем: Грийн, Фубер, Габидон, Ъпсън, Илунга, Нобъл, Паркър, Барера, Дайър, Коул, Пикион.
MonKaTa
на 29.08.2010 в 09:21:29 #252Ники финта
MonKaTa
на 29.08.2010 в 09:20:17 #251карнобатска гроздова Толкова тъп,жалък и злобен си ,че не заслужаваш моето внимание
Аре 
YasoBaso
на 29.08.2010 в 09:19:46 #250но факта, че псуваш и ме обиждаш ------------------- Къде точно те псувам и те обиждам...? Поредния "факт"!!! Ако става въпрос за обиди, мисля, ти си лидер днес! Така, че едва ли трябва точно ти да даваш оценки! Не смятам да си развалям доброто настроение със спор, в който някой изтъква факти, като например мюсулманската фен-маса на Цска!!! Наздраве и със здраве!
MonKaTa
на 29.08.2010 в 09:19:15 #249чорбари......турци сте
Можеш и още идиоте я сега обясни защо Полумесеца беше издигнат в агитката на левскито

карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 09:17:29 #248чорбари......турци сте, гадно е, но е истина, затова и цяла България ви мрази най-вече, останалата омраза идва от комунизма и нагласените ви и заповядани титли

MonKaTa
на 29.08.2010 в 09:16:59 #247карнобатска гроздова Боли да и то е видно най-вече за теб от 1ч ми обясняваш колко слаб е Бербатов ебати идиота си
карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 09:15:49 #246симеонке, от истината боли нали, видно е, особено за тебе
ясо, ти може и да си българин, не споря
но факта, че псуваш и ме обиждаш, т.е. че не ти издържат нервите, говори, че или толкова ти е пипето, или че има истина в написаното от мен, избирай кое от двете е 
YasoBaso
на 29.08.2010 в 09:12:49 #245то и за тебе важи де ======================
Моето родословно дърво се знае, даже има публикувана книжка за моя род! Ама какво да обяснявам на
като теб, що е то родословно дърво!! Така или иначе няма да ме разбереш! Най-вероятно ще търсиш листа и плодове в Гуглето!!!

MonKaTa
на 29.08.2010 в 09:10:02 #244карнобатска гроздова Болен мозък си и лошото ,е че на твоята възраст това не се лекува
YasoBaso
на 29.08.2010 в 09:09:39 #243ясо, кое е глупост, това че мнозинството от феновете на цска са мюсюлмани ===================== Това също е някакъв факт, така ли? Баси глупостите!!!
карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 09:08:16 #242ясо, кое е глупост, това че мнозинството от феновете на цска са мюсюлмани не е ли достатъчен повод да се съмняваш, че и симеонка няма такъв корен, то и за тебе важи де

YasoBaso
на 29.08.2010 в 09:05:23 #241Регистриран на: 08.04.2008, 20:55 543. карнобатска гроздова | 29.08.2010 11:51 симеонке, само факта, че си фен на чорбата е достатъчен повод човек да се замисли дали си чист българин ===================== А това е най-голямата ти глупост, за днес!
YasoBaso
на 29.08.2010 в 09:04:11 #240539. карнобатска гроздова | 29.08.2010 11:48 МАСТЕР, аз винаги съм идиот,когато пиша факти и не ви отърва ====================== И къде точно са фактите относно Бербатов, САФ и трансферната сага, която според теб е продължила цяло лято? Факти, казваш... Т'ва е като оня указ, дето всеки левскар знае, че го има, ама никой не го е виждал!
карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 08:58:44 #239днеска трябваше да отида на плаж за последно, ама пусти мързел

JedyMaster
на 29.08.2010 в 08:52:08 #238Статията е за Бербатов! Точка
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:51:45 #237Сър Алекс: Димитър е диригентът на нашата игра
карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 08:51:32 #236симеонке, само факта, че си фен на чорбата е достатъчен повод човек да се замисли дали си чист българин
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:50:38 #235когато пиша факти и не ви отърва
И я кажи от къде знаеш ,че няма оферти за Бербатов ? От донбалон ли 
MonKaTa
на 29.08.2010 в 08:49:09 #234карнобатска гроздова Всички виждат ,че нямаш аргументи и за това се опитваш да ме нападнеш на лична основа
,но няма да стане защото си говедо просто ,а аз съм българин и винаги ще се радвам за българите ,а ти и твоето малко сърчице може да се затворите във фризера и да не излизате от там 
карнобатска гроздова
на 29.08.2010 в 08:48:41 #233МАСТЕР, аз винаги съм идиот,когато пиша факти и не ви отърва