Шефийлд Юнайтед обърна с 2:1 Уест Бромич в дербито на аутсайдерите във Висшата лига. "Остриетата" вече са само на точка зад днешния си съперник. Шансовете за оцеляване обаче все още са илюзорни, тъй като спасителното 17-то място е на 10 точки дистанция

Гостите поведоха в края на първото полувреме чрез Мат Филипс, но Джейдън Богъл и Били Шарп донесоха така важния успех на Шефилд Юнайтед с голове през вторто полувреме.

Уулвърхямптън победи Арсенал с 2:1 във Висшата лига

Арсенал попадна във вълчи капан и приключи с позитивните резултати в Премиър лийг

Уулвърхямптън подчини деветима от "артилеристите"

В последните седмици Шефийлд Юнайтед съживи крехките си надежди за оценляване с победи над Нюкасъл и Манчестър Юнайтед, а се представи достойно и при гостуването на лидера Манчестър Сити, губейки само с 0:1.

В следващия кръг "остриетата" ще посрещнат Челси, а на Уест Бромич предстои гостуване на Тотнъм. Отборът на Алардайс е допуснал цели 52 гола и с представянето си от началото на годината ще е цяло чудо, ако съумее да се спаси.