Шефилд Юнайтед и Евертън завършиха наравно 2:2 в първи мач от съботната програмата от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия.

Гостите от Ливърпул взеха аванс на "Брамал лейн" чрез Абдулай Докоре, който се разписа с добавка след разбъркване в наказателното поле при изпълнение на ъглов удар след четвърт час игра.

Домакините стигнаха до пълен обрат след попадение на Камерън Арчър и автогол на вратаря на "карамелите" Джордан Пикфорд в края на първото полувреме.

Красиво попадение на новото попълнение Арно Данжума десет минути след почивката възстанови равенството и оформи крайния резултат 2:2.

По този начин и двата отбора записаха първи точки в актива си от началото на сезона, след като имаха по три поредни загуби до момента.

Астън Вила победи Евертън с 4:0 в мач от Висшата лига