Не успява да порази целта.

Сигнал за нарушение на правилата.

Снимка 339600

55′

Санчес преодолява трима бранители на съперника, но изстрелът му не намира очертанията на вратата.

Алексис пада на земята, но сигнал за дузпа няма.

54′

Поредица нарушения и в двете половини от терена.

Мачът остава не особено атрактивен за наблюдаване.

53′

Лукаку бележи... Реферът обаче сигнализира, че снажният таран е нарушил правилата, в борбата си за високата топка.

Повторенията не са безкрайно убедителни в правотата на взетото решение...

Снимка 339597

49′

Засада на Мат Ричи.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме от двубоя далеч не бе сред най-интригуващите в Лигата през сезона. Положенията пред двете врати се брояха общо на пръстите на едната ръка, а играта се водеше основно в средата на терена.

Футболистите и на двата отбора не бързаха да подновят битката, в моментите, в които топката напускаше пределите на игрището.

На няколко пъти Ромелу Лукаку се озоваваше в добри ситуации за реализиране на попадение, но бе неубедителен в изявите си.

Алексис Санчес пък оставаше изолиран от случващото се в половината на съперника и сякаш прекалено малко подавания преминаваха през него. Това със сигурност не допринесе за повишаването на динамиката и драматичността на сблъсъка.

Най-добрата възможност през откриващите 45 минути се откри пред Антони Марсиал, малко преди почивката. Матич изведе французина по чудесен начин очи в очи със стража на опонента, но Марсиал пропусна да вкара първия гол в мача.

Така до паузата между полувремената попадения на "Сейнт Джеймсис Парк" не бяха отбелязани.

45′

Почивка.

44′

Шут на Лукаку!

Топката рикошира в тялото на бранител и излиза в корнер.

42′

Опит и на Лингард да порази целта.

Без успех.

39′

Изстрел на Лукаку.

Доста далеч от истината.

35′

Манчестър Юнайтед трябваше да излезе напред в резултата в тази 35-а минута!

Антони Марсиал обаче не успява да се разпише, останал очи в очи с вратаря на домакините!

Перфектно извеждащо подаване на Матич.

30′

Изстрел на Кенеди от далечна дистанция!

Де Хеа действа спокойно и хваща топката в ръцете си.

28′

Статичен, предвидим Лукаку.

Не изглежда способен да промени нулевото равенство между двата тима, поне на този етап от развитието на двубоя.

22′

Нито един от двата отбора не бърза да вкара топката в игра, в моменти, в които кълбото излиза извън пределите на терена.

Това със сигурност не се нрави на феновете по трибуните.

21′

Рафаел Бенитес наблюдава изключително концентрирано двубоя.

На пръв поглед изглежда, че крои специален план за противодействие срещу единайсеторката на Жозе.

Снимка 339590

15′

Алексис Санчес изглежда изолиран от играта.

Малко топки преминават през неговата зона от игрището.

Снимка 339588

12′

"Затишие" на "Сейнт Джеймсис Парк".

Игра предимно в централната част от терена.

5′

Шелви стреля силно!

Чудесно спасяване на Де Хеа!

4′

Топката среща ръката на Смолинг.

Фаул в полза на Нюкасъл.

Добра ситуация за домакините, на границата на наказателното поле.

3′

Марсиал е изведен извън пределите на терена, след съприкосновение с Диаме.

Футболистът на Нюкасъл бръкна в окото на французина.

1′

Ацу МакТомини

Нюкасъл е домакин на Манчестър Юнайтед в мач от 27-ия кръг на Висшата лига. Битката на стадион "Сейнт Джеймсис Парк" започва в 16:15 часа.

Отборът на домакините влиза в мача в серия от четири поредни срещи без победа във Висшата лига, в които записа три равенства по 1:1 (срещу Кристъл Палас, Бърнли и Суонзи) и една загуба (0:3 от Манчестър Сити).

По-лошото за "свраките" е домакинската им форма.

Отборът на Рафаел Бенитес не е печелил на стадион "Сейнт Джеймсис Парк" в осем поредни случая, в които записа пет поражения и три равенства, които бяха в последни им три изяви пред собствена публика. За последно "черно-белите" надделяха вкъщи на 21 октомври (1:0 над Кристъл Палас).

Снимка 324339

Юнайтед пък има шест победи в последните си седем сблъсъка във всички турнири, в които не допусна гол. Единственият случай, когато "червените дяволи" не спечелиха беше загубата с 0:2 от Тотнъм в Лондон в края на миналия месец.

По-рано през сезона възпитаниците на Жозе Моуриньо разбиха Нюкасъл с 4:1 на "Олд Трафорд", а последната им среща в дома на "свраките" завърши при драматичното 3:3.

Нюкасъл и Тотнъм с интерес към Люк Шоу

Има мераклии за подписа на Люк Шоу

Левият бек иска да напусне Манчестър Юнайтед

Преди това гостите бяха в серия от три поредни успеха на "Сейнт Джеймсис Парк", в които запазиха "суха мрежа" (0:1, 0:4, 0:3).

За последно Нюкасъл сломи 20-кратния шампион на Англия вкъщи през 2012 г. с 3:0. Традиционно двата гола си вкарват много голове и в последните десет срещи помежду им има 34 попадения, което е средно по 3,4 на мач.