Хъл се опитва да се добере до още 30 минути игра.
Ниасе центрира лошо отдясно.

87′

Рохо получи картон за груба игра.

85′

ГОООЛ! Омар Ниасе влезе с топката във вратата след успоредно подаване отдясно. Хъл има нужда от още един гол. В този турнир головете на чужд терен имат значение само след продълженията.

81′

Рашфорд  е много деен отдясно. Може би само той показва голямо желание за игра.

80′

Хъл натиска. Корнерът отляво не можа да създаде опасност пред Де Хеа.

79′

Рууни смени Лингард.

78′

Ниасе също щеше да счупи горната греда след удар с глава. Добавката на Хъдълстоун не намери вратата.

77′

Ернадес стреля опасно, но Фил Джоунс отклони топката в корнер.

74′

Маркович стреля високо над вратата. Хъл направи хубава атака отдясно, но ударът беше много неточен.

72′

Марко Рохо за малко щеше да счупи напречната греда след корнера с удар с глава. Магуайър беше надскочен.

71′

Ибрахимович показа техника отляво и спечели корнер след намесата на Доусън.

70′

Играчите на Манчестър Юнайтед отново решиха да се разхождат по терена.

69′

Ернандес сменя Доманде. Марко Силва приключи със смените.

66′

ГОООЛ! Мачът приключи. Погба се възползва от подаване  на Хъдълстоун, който изчисти лошо и прокара леко топката по земя в далечния ъгъл на вратата на Маршал. Рашфорд влезе преди това отляво, но Хъдълстоун да изби лошо топката.

64′

Евандро сменя Шон Малоуни. Дебют за бразилеца привлечен от Порто.

62′

Рашфорд е в засада. Той продължи да се бори с Клукас след съдийския сигнал. Мос не им обърна внимание.

61′

Рашфорд падна в полето. След това Ерера стреля, но ударът му беше блокиран. Мос не обръща внимание на желанията за нова дузпа.

59′

Лазар Маркович дебютира за Хъл прес този сезон. Боуен излиза.

55′

Теренът на Хъл е разчертан и за Ръгби 13. Това е вариант на ръгби спорта, който не е много познат. В него Хъл е един от най-силните отбори.

54′

Разправия на Рашфорд с играча на Хъл Боуен. Мос пази картоните си в джоба.

53′

Смолинг е избутан от Хъдълстоун в полето. Моуриньо е бесен. Корнер за Юнайтед.

52′

Серия от корнери. Гостите искаха игра с ръка в наказателното поле.

50′

Хъл отново се опитва да натиска. Публиката пее.

50′

Корнер за гостите след атака отляво и прострелно центриране.

47′

Съдията Джонатан Мос е същият, който осигури победата на Арсенал над Бърнли. Той обича да отсъжда дузпи.

46′

Пол Погба опита да си изпроси дузпа. Джонатан Мос не му обърна особено внимание.

45′
45+1′

Трагично първо полувреме за Юнайтед.

45′

Юнайтед пази резултата 0:1.

41′

Хъл опитва натиск, с който да стигне до второ попадение.
Как една дузпа може да промени един мач.

37′

Дейвид Маршал спаси опасен удар на Ибрахимович. Шведът се освободи и стреля опасно.

36′

Хъл натиска в търсенето на втори гол.

35′

ГООООЛ! Том Хъдълстоун стреля силно в левия ъгъл на вратата на Де Хеа. Няма вратар, който може да спаси подобен удар.
Интригата в двубоя е налице.

Снимка 275532

34′

Дузпа за Хъл. Магуайър беше свален на земята от Рохо при изпълнението на корнера.

33′

Мейлър центрира отдясно. Дармиан изчисти корнер с глава.

30′

Юнайтед владее положението срещу предпоследния отбор в Премиершип.

Снимка 275516

26′

Шон Малоуни стреля от фаул над гредата отляво.
Преди това Де Хеа спаси силен удар, но топката беше в обхвата му.

23′

В последните четири мача с Юнайтед Хъл няма гол. Днес му трябват три!

21′

Погба се опита да покаже техника в центъра. Ниасе го свали на земята.

18′

Защитата на Юнайтед се опита да създаде напрежение пред собствената си вратата.

17′

Играчите на Хъл като че ли не вярват, че имат шанс за обрат.

16′

Рохо стреля силно от ляво. Имаше рикошет от Доусън.

12′

На скамейката на гостите веселбата е пълна.

Снимка 275514

11′

Клукас стреля от фаул в комфортната зона на Де Хеа, който изби топката напред.

10′

Класическо препречване на Фил Джоунс пред полето на Юнайтед.

4′

Хъл има само пет победи над Юнайтед в историята си.

1′

Лазар Маркович Мароуан Фелайни

Манчестър Юнайтед е почти сигурния втори финалист за Купа на лигата в Англия. "Червените дяволи" имат два гола аванс от първия мач на игран на "Олд Трафорд" преди две седмици. Те имат 1 равен и 12 победи в последните си срещи с днешния опонент Хъл Сити.

Домакините няма да могат да разчитат на Райън Мейсън, който си счупи черепа в неделя срещу Челси. Къртис Дейвис също не е на разположение, защото има проблеми с ахилеса.

Марко Силва би могъл да разчита на новите попълнения в отбора - Лазар Маркович и Омар Елабделауи.

За Юнайтед Марко Рохо е на линия след заболяването си през уикенда. Люк Шоу също би могъл да започне мача. Ерик Байли се завърна от Купата на Африка, но няма да бъде използван днес.

В последните 27 мача от полуфинали за Купата на лигата само веднъж отбор загубил с 2 и повече гола успя да се класира за финала. Това стана през сезон 1993-94, когато Астън Вила победи в реванша Транмиър Роувърс с 3:1 - се классира за финал след изпълнение на дузпи.

"Червените дяволи" нямат загуба на стадиона на Хъл в Премиершип. Последната им загуба датира от 1974-а година, когато днешните домакини играеха на Бутфери Парк.