Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино коментира загубата на тима си с 1:3 от Уулвърхемптън.

Специалистът изрази недоволството си от факта, че съставът му водеше в резултата с 1:0, но допусна обрат в рамките на едва двайсетина минути.

"Не е приятно в тези моменти, когато всичките ни усилия в един мач биват похабени за броени минути. Но и това го има във футбола.

Къде беше грешката ни? Опитвахме да играем техния футбол в края на мача. А не биваше. Дълги подавания, много брак в средата на терена - това не е правилният начин. Определено.

В един момент рухнахме физически и сякаш и психически. Силите ни напуснаха. След това връщането в мача не беше възможно. Съперникът взе максимума от ситуацията", каза Почетино.

Уулвърхямптън победи Тотнъм като гост с 3:1