Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА! ТОТНЪМ ПОБЕДИ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД С 3:0.

Тотнъм победи Манчестър Юнайтед с 3:0 като гост

Тотнъм уби амбициите на Юнайтед за 120 секунди, класика за "шпорите" насред "Олд Трафорд"

Лукас Моура над всички

89′

Уинкс заменя Хари Кейн

85′

ГООЛ! Лукас Моура прави резултата класически! Хари Кейн бързо комбинира със своя съотборник, той изпревари Смолинг, който доста закъсня с връщането си и след хубавия индивидулен рейд, халфът се озова в наказателното поле сам срещу Де Хеа и бе безкомпромисен за 3:0, като не остави никакви шансове на вратаря.

77′

Жълт картон за Дани Роуз

76′

Серж Орие влиза на мястото на Трипиър

66′

Линдельоф сбърка при подаване и топката попадна в краката на Деле Али, който направи фрапиращ пропуск. Той остана очи в очи с Де Хеа, но вратарят не позволи преднината на "шпорите" да бъде увеличена и изби. При последвалия корнер, Кейн засече отблизо с глава, но кълбото премина встрани и резултатът отново остана непроменен.

61′

Матич е заменен от Фелайни

58′

Фил Джоунс е принудително заменен от Линдельоф

56′

Андер Ерера е заменен от Алексис Санчес

52′

ГООЛ! Лукас Моура удвоява! Той бе изведен на чудесна стрелкова позиция от Ериксен, запази хладнокръвие и стреля към вратата на Де Хеа, който се пропука за втори път - 2:0.

50′

ГОООЛ! Хари Кейн открива резултата! Голмайсторът на "шпорите" се извиси над всички след изпълнение на корнер от Трипиър и заби брилянтен удар с глава за 1:0.

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

44′
Снимка 375197

33′

ПРОПУСК! Пол Погба стреля от границата на наказателното поле, топката полетя към десния ъгъл на вратата, а Уго Лорис с лекота спаси.

24′

Жълт картон и за Хари Кейн

20′

Жълт картон за Андер Ерера

17′

ПРОПУСК! Лукаку отново бе много близо до това да открие резултата, но и този път не бе точен.

10′

Жълт картон за Моура

2′

Лукаку за малко да шокира Лорис още в самото начало на двубоя. Той засече отбита топка, но след силния му шут, кълбото премина на сантиметри от целта.

1′

10 Рашфорд 18 Йоренте

Тази вечер от 22:00 часа, Манчестър Юнайтед приема на "Олд Трафорд" Тотнъм в дербито на третия кръг във Висшата лига. Останалите двубои вече се изиграха през уикенда.

"Червените дяволи" не стартират по най-убедителния начин настоящия сезон в Англия, въпреки че записаха победа над Лестър с 2:1 на старта, след това се сгромолясаха срещу Брайтън, където понесоха поражение с 2:3. Мениджърът на отбора Жозе Моуриньо поняса доста критика заради незадоволителното представяне на тима и евентуален неуспех днес определено няма да се отрази добре на случващото се в "Театъра на мечтите".

Рууни: Погба е страхотен, но е време да покаже на какво е способен

"Може да бъде един от лидерите на Манчестър Юнайтед"

Положението при "шпорите" е коренно различно и там настроението е приповдигнато, след като играчите ще търсят третата си поредна победа. Те успешно се справиха с Нюкасъл и Фулъм до този момент.

И двамата мениджърите имат кадрови проблеми. Юнайтед няма да може да разчита на новото попълнение Диого Далот, както и на Серхио Ромеро. От състава на Тотнъм пък може да отпадна една от най-важнит фигури за тима - Уго Лорис, който бе хванат да шофира в нетрезво състояние, заради което понесе глоба от клуба, но в Англия твърдят, че може да загуби и титулярното си място за този сблъсък. Аут е и Хюн-Мин Сон, който участва в Азиатските игри.

Глобяват Юго Лорис с две седмични заплати

Или казано по друг начин - 240 000 паунда

В момента "червените дяволи" заемат деветото място във временното класиране в Премиър лийг с актив от 3 точки, докато "шпорите" са шести с 6.