В двубой между два клуба, чиито треньори са под натиск, Манчестър Юнайтед постигна победа с 3:0 като гост над Тотнъм.

След домакинското унижение с 0:5 от Ливърпул, ръководството на Юнайтед реши да даде нов шанс на Солскяер като в същото време за Нуно Еспирито Санто това бе второ поредно поражение, което ги оставя на осмо място в таблицата след страхотно начало на сезона.

С много промени в тактиката и състава, Юнайтед се върна към старата формация с петима играчи в защита и двама в атака, като заложи на Кристиано Роналдо и Единсон Кавани като титуляри.

Манчестър Сити загуби от Кристъл Палас с 0:2

Кристъл Палас шокира Манчестър Сити насред "Етихад"

"Гражданите" играха цяло второ полувреме с човек по-малко

"Дяволите" поведоха в 39-ата минута, когато Бруно Фернандеш добър пас към Роналдо в наказателното поле, а той реагира още по-добре за четвъртия си гол във Висшата лига този сезон.

Кавани увеличи до 0:2 в 64-ата минута, а Маркъс Рашфорд в 87-ата минута оформи крайното 3:0.