Манчестър Юнайтед премина през изключително драматична развръзка на сблъсъка си с Рочдейл в 1/16-финалите на "Карабао Къп".

Битката на стадион "Олд Трафорд" завърши без победител в редовното време - при резултат 1:1.

Това наложи изиграването на дузпи, тъй като продължения в тази надпревара няма.

При изстрелите от бялата точка Юнайтед вкара с два удара в повече и продължава в следващата фаза от надпреварата. За крайното 5:3 при дузпите точен бе Даниел Джеймс.

След нулево първо полувреме, резултатът беше открит в 68-ата минута, като автор на гола за домакините стана младият Грийнууд.

Само 8 минути по-късно обаче едва 16-годишният Матесън хвърли в шок преобладаващата част от феновете на "Олд Трафорд", разписвайки се за 1:1.

Все пак при дузпите талантите на Юнайтед показаха хладнокръвие и не пропуснаха нито веднъж от бялата точка.

Масимилиано Алегри може да замени Оле Гунар Солскяер в Манчестър Юнайтед

Заместникът на Солскяер вече очаква обаждане?

20-кратните шампиони имат 8 точки след 6 изиграни двубоя

Домакините определено се намират в сериозна криза и бъдещето на техния мениджър Оле Гунар Солскяер започна да става под сериозна въпросителна.

Пол Погба игра днес, след като преодоля физическите си проблеми, които имаше и започна мача от първата минута.

"Червените дяволи" имат три победи, две ремита и две загуби в последните си седем мача от всички турнири, което само по себе си показва в каква форма се намира един амбициозен тим, който иска да финишира в първите четири във Висшата лига.