Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители: 71 254
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 0:3 в мач от Висшата лига

Смешна дузпа даде тон за разгромна победа на Манчестър Сити над Манчестър Юнайтед

Вижте подробности

90′

Четири минути добавено време.

80′

ГОЛ! 0:3!! ФОУДЪН!! В 80-тата минута интригата в мача приключи напълно. Родри нанесе далечен удар, а след намесата на Онана, топката попадна в Халанд, който асистира на Фил Фоудън, а англичанинът на празна врата отбеляза нов гол за гражданите.

78′
Снимка 639737

Източник: Gettyimages

69′

РАШФОРД! Двадесет минути преди края Рашфорд пропусна златен шанс да намали изоставането на "червените дяволи". Той получи пас от дълбочина от Ериксен, спря си топката великолепно на гърди в наказателното поле, финтира Кайл Уокър, но шутира покрай вратата.

64′
Снимка 639736

60′

В следващите минути Джак Грийлиш на два пъти стреля опасно. Веднъж Онана спаси, с вторият му шут мина покрай вратата.

49′

ГОЛ! 0:2!! ХАЛАНД! Пет минути след подновяването на играта "гражданите" стигнаха до втори гол. Джак Грийлиш и Бернардо Силва комбинираха добре на левия фланг, а последният сервира топката на главата на Халанд в наказателното поле. Норвежецът не се нуждаеше от втора покана и матира Онана за втори път.

46′

Мейсън Маунт замени Софиян Амбрабат на полувремето.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

Снимка 639715

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+4′

ПОЧИВКА!

45+1′

ЕДЕРСОН! В първата минута от добавеното време "червените дяволи" създадоха страхотна възможност за гол. Рашфорд прати блестящ пас към Мактоминей. Шотландецът си спря топката прекрасно и стреля от точката на дузпата, но Едерсон инстинктивно спаси с една ръка!

44′

Жълт картон и за Фил Фоудън.

43′

Съдията продължава да дразни домакинските привърженици. Жълт картон за Амрабат.

39′
Снимка 639714

27′

Жълт картон за Андре Онана.

26′

ГОЛ! Ерлинг Халанд е точен от бялата точка. "Гражданите" откриват резултата.

24′

СКАНДАЛНА ДУЗПА ЗА МАНЧЕСТЪР СИТИ! В средата на първото полувреме станахаме свидетели на изключително дискусионна ситуация. Главният съдия Пол Тиърни беше привикан от Майкъл Оливър да гледа на повторение ситуация в полето на Юнайтед. На повторенията се видя, че Расмус Хойлунд задържа леко Родри в наказателното поле, но топката отиваше далеч от испанеца и той нямаше как да играе с нея. В крайна сметка главният съдия прегледа положението обстойно и отсъди дузпа.

21′
Снимка 639716

20′

В 20-та минута Джак Грийлиш стреля опасно от границата на наказателното поле, но гостите отново бяха разочаровани след нова добра намеса на Онана.

8′

ОНАНА! Гостите първи достигнаха до отлична възможност за гол още в 8-ата минута. Родри центрира в наказателното поле, където Уокър достигна напускащата терена топка и я върна с глава към Фоудън. Англичанинът стреля с глава, но Онана показа завиден рефлекс и спаси. Кълбото обаче остана в в обсега на Халанд, но вратарят на Юнайтед блесна с нова добра намеса и изби току преди норвежеца да се разпише в опразнената врата.

Снимка 639717

2′

Преди първия съдийски сигнал двата отбора отдадоха почит на великия и непрежалим сър Боби Чарлтън, а веднага след това се захапаха в люта битка на зеления терен.

Снимка 639712

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′