Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

89′

ГОООООЛЛЛЛ ЗА КРИСТЪЛ ПАЛАС! Джеймс Томкинс се възползва от центриране от корнер и намали на 2:3 след гол с глава!

87′

Найлс заменя Джака.

83′

Центриране на Сако към Заха, който на метри от вратата не успя да засече топката с глава в мрежата!

80′

Менса заменя Кели.

79′

Заха направи добър пробив отляво в наказателното поле, но ударът му е блокиран от защитник на Арсенал.

75′

Коклен заменя Лаказет.

73′

По всичко личи, че срещата се доиграва, а с оглед събитията на терена е вероятно да се стигне и до четвърти гол за "артилеристите".

70′

Бакари Сако заменя Лофтъс-Чийк.

66′

ГООООООЛЛЛЛ ЗА АРСЕНАЛ! Санчес бележи за втори път, възползвайки се от отлична асистенция от дълбочина на Уилшър - 3:1!

63′

ГОООООЛЛЛЛ ЗА АРСЕНАЛ! Алексис Санчес отново дава преднина на "артилеристите" след силен удар по диагонал от наказателното поле - 2:1!

54′

Макартър заменя Кабай.

53′

Страхотно начало за домакините, които са пълни господари на терена в първите минути на второто полувреме.

52′

Нов шанс за домакините! Удар на Лофтъс-Чийк диагонално от наказателното поле е блокиран от футболист на Арсенал!

49′

ГООООЛЛЛЛ ЗА КРИСТЪЛ ПАЛАС! Добра атака по левия фланг завърши с остро центриране по земя на Заха, който намери Таунзънд на точката на дузпата, за да може последният с хубав удар от движение да изравни за 1:1!

45′

Начало на второто полувреме.

44′

Жълт картон за Заха.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Нова добра атака на Арсенал завърши с фронтален удар на Джака извън наказателното поле, който бе спасен от Сперони.

35′

Лаказет се обърна и стеля от наказателното поле, но ударът премина до гредата.

30′

Страхотен пас на Санчес от дълбочина изведе Йозил пред вратарското поле, но ударът на германеца е спасен от Сперони!

29′

Жълт картон за Чембърс.

25′

ГООЛЛЛ ЗА АРСЕНАЛ! Лаказет стреля по диагонал, Сперони изби топката, но тя попадна в Мустафи, който макар и от малък ъгъл, успя да я прати в мрежата - 1:0!

21′

Удар на Уилшър пред дъгата на наказателното поле е уловен без проблем от Сперони.

17′

Въпреки териториалното си превъзходство, Арсенал все още не може да стигне до голова опасност пред вратата на Сперони.

7′

Гостите от Арсенал постепенно установиха контрол върху топката и преместиха действията в половината на съперника.

3′

Играта се развива в средата на терена в първите минути на мача.

1′

44. Ридуолд 34. Коклен

Кристъл Палас приема Арсенал в последен мач от 20-ия кръг на Висшата лига. Началото на двубоя на "Селхърст Парк" е от 22,00 часа, а мениджърът на домакините Рой Ходжсън има поводи за оптимизъм, имайки предвид, че отборът се намира в най-добрата си форма от началото на сезона.

Самият наставник обяви, че не е очаквал още преди Коледа отборът да е излязъл от опасната зона.

От друга страна играчите на Арсен Венгер също са в серия от повече от добри резултати срещу днешния си съперник. В последните си 12 визити, "артилеристите" са загубили само веднъж - през миналия сезон, когато лондончани отстъпиха с 0:3.

Как ще бъде днес - отговорът около полунощ...