Световната футболна централа (ФИФА) се произнесе в полза на Реал (Мадрид) по казуса за Кристиано Роналдо, след като сегашният клуб на португалеца Манчестър Юнайтед подаде жалба срещу опитите на испанците да привлекат звездата на "червените дяволи".
Жалбата бе подадена преди седмица, а в нея европейските клубни шампиони твърдяха, че Реал се опитва да си осигурипо нерегламентиран път подписа на Кристиано Роналдо.
След огледа на получената документация обаче не са били забелязани нарушения. Следователно ФИФА няма да предприема действия по този случай, съобщиха от Световната централа с писмо до Испанската футболна федерация.
ФИФА все пак не пропусна да предупреди испанците, че до подобно нещо може и да се стигне, ако Реал продължи опитите си да си осигури подписа на Роналдо по този начин.
pepsik
на 16.06.2008 в 19:16:39 #1Ами нормално ,ако се действаше по правилата нямаше да има и 50 % от трансферите. Проблема е в Роналдо а не в Реал ,ако заяви оставам ,спрете с глупостите ,всичко ще приключи.Но не е така ,той си мисли че може да сере на 5 годишен труд ,защото изведъж му се приискало още сега да иде в Реал .Да е мислил преди година когато подписваше нов догор за 120 000 на седмица.