Новакът Шефилд Юнайтед победи Норич с 1:0 и с 43 точки е на шесто място в английската Висша лига. Били Шарп реализира единственото попадение в 36-ата минута, а три изключителни намеси на вратаря Дийн Хендерсън, който е собственост на Манчестър Юнайтед след почивката запазиха преднината на "остриетата". Изненадата на първенството е само на две точки зад четвъртия Челси.

Кристал Палас се справи с Уотфорд и мечтае за Европа

Джордан Аю вкара победния гол през първото полувреме

В 36-ата минута Били Шарп засече с глава страхотно центриране на Лундстрам отдясно, с което даде заслужен аванс на "остриетата". Това беше негово трето попадение в последните му четири мача.

В 78-ата минута Хендерсън направи две блестящи последователни спасявания след удар на Годфри и добавка на Вранчич. След това Маколдрик изчисти. Шест минути преди края Дийн Хендерсън отново се намеси, парирайки изстрел от воле на Люис.

Норич остава на последното 20-о място с 21 точки, на шест точки от спасителната зона. "Канарчетата", както и "остриетата" са четвъртфиалисти за ФА Къп.