Брайтън стигна до 3:3 в домакинството си на Уулвърхамптън. "Вълците" водеха с 3:1 на почивката, но не успяха да задържат преднината си.

Аарън Конъли откри за домакините в 13-ата минута, но тимът на Еспирито Санто бързо изравни след удар с глава на Сайс. Към края на полувремето първо автогол на Дан Бърн изведе гостите напред, а след това Рубен Невеш от дузпа увеличи аванса им.

Кристъл Палас победи Шефилд Юнайтед, но пострада от грубостите на "остриетата"

Джефри Шлуп вкара гол, но излезе контузен

Брайтън обаче започна агресивно втората част и след 50 секунди Неал Мопе намали от дузпа, след като бе фаулиран от Жоао Моутиньо. Удар с глава на Люис Дънк донесе равенството в 70-ата минута.

Уулвс заема 12-а позиция с 22 точки, докато "чайките" остават активно замесени в битката за оцеляване.

Ефективен Тотнъм с класика срещу атакуващия Лийдс

Стилът на Жозе Моуриньо се оказа много по-ефективен от този на Марсело Биелса

БРАЙТЪН - УУЛВЪРХЯМПТЪН 1:1

1:0 Конъли (13"), 1:1 Саис (19"), 1:2 Бърн (34"), 1:3 Невес (44"), 2:3 Мопе-дузпа (46"), 3:3 Дънк (70)