Португалската звезда на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо стана първият футболист от 1977 г. насам, който печели в един сезон двете награди на Асоциацията на професионалните футболисти в Англия – за играч на сезона и най-добър млад играч.
Димитър Бербатов е в символичната единайсеторка, съобщава Би Би Си. Роналдо бе отличен на гала вечер в Лондон.
Преди 30 години легендарният шотландски играч Анди Грей бе последният футболист, спечелил и двете награди.
22-годишният Роналдо е водещият футболист на "червените дяволи" през този сезон.Втори остана нападателят на Челси Дидие Дрогба в избора за играч на сезона, а Пол Скоулс е трети.
Отбор на сезона в Премиършип : Едвин ван дер Сар, Гари Невил, Неманя Видич, Рио Фърдинанд, Патрис Евра, Райън Гигс, Пол Скоулс, Кристиано Роналдо (всички от Манчестър Юнайтед), Стивън Джерард (ЛИвърпул), Дидие Дрогба (Челси), Димитър Бербатов (Тотнъм).
emilarsov
на 23.04.2007 в 11:40:36 #47Беркамп: с какво Ван дерчо е по добър от чех. _________________________________________ С това,че не бе контузен цял сезон бе разбирач
cliniq
на 23.04.2007 в 11:38:25 #46Като събереш сума над 50 $ от 1-во да 15-то число от месеца ти я изпращат с 4ек на адреса който си дал при регистрация.
MJ
на 23.04.2007 в 11:28:33 #45Абе cliniq, a как си взимаш парите после????
Bergkamp
на 23.04.2007 в 11:04:17 #44Eric_Draven
за пореден път точен като Тиери Анри в наказателно поле
Bergkamp
на 23.04.2007 в 11:02:59 #43драго чая кои говори за Анри и оня палячо Леман.единия е суперзвезда, но се амортизира с над 150 мача предния сезон и сега е контузен.Леман никога не е бил вратар.Къде е СЕСК ФАБРЕГАС ,кво праят тия направили по 10 мача за целия сезон евра и хаинце маинце с какво Ван дерчо е по добър от чех.
Eric_Draven
на 23.04.2007 в 11:00:50 #42Чех, Фердинанд, Тери, Клиши, Сидуел, Фабрегас, Лампард, Джерард, Роналдо, Дрогба, Бербатов (3-5-2)
galaktiko
на 23.04.2007 в 10:46:28 #41Браво Мите, България те обича и се гордее с тебе!
pesho-nice
на 23.04.2007 в 10:41:36 #40Е сега ще голям майтап, ако МанЮ не станат шампиони. Целият отбор на сезона... бре бре бре Това Чех, това Фабрегас. Както и да е... На Къци Роналдо да са му честити наградите. Колкото и да ме дразни, наистина е страшен играч. Догодина да продължава да мачка и по-малко да пада в наказателното!
Irreversible
на 23.04.2007 в 10:20:35 #39Отбор на Сезона или Отбора на Манчестър Юнайтед?? За първи път такава тотална доминация на играчи на един отбор, това говори красноречиво....GLORY, GLORY MAN UTD!!!
MERDA poduenespor
на 23.04.2007 в 09:46:41 #38Абе лондонски селяни умрете от злоба,4е ги няма ва6те прехвалени сме6ници.
Taj Mahal
на 23.04.2007 в 09:43:58 #37Едвин ван дер Сар - смешка ако тези топ вратаря в англия
веселяк
на 23.04.2007 в 09:33:18 #36Драго... абе в на4алото му се смеех
....ама тоя си има нужда от помощ 
веселяк
на 23.04.2007 в 09:25:11 #35valedo ...РАЗБРАХМЕ 4Е СИ МНОГО ПРОСТ И С БОЛЕН МОЗЪК БЕ 4ОВЕ4Е
...НЯМА НУЖДА ДА НИ ГО ДОКАЗВАш ВСЕКИ ДЕН 
Bergkamp
на 23.04.2007 в 09:16:14 #34абе направо махнете бербо и дидието и сложете Снахата И оле затвори очичи и фарса е пълен.кви са тия евра,хаинце маинце.че оня ден и ричардсън беляза да бяха сложили и него.и някакъв кагарт и него да сложат.

Petrov 17
на 23.04.2007 в 08:37:37 #33Евалата за Бербо, но мисля, че са прекалили с играчите на Юнайтед. Аз съм голям фен на отбора, но определено има играчи от другите отбори във Висшата лига, които могат да бъдат включени. Go United
Go Berbo 
Fenixxx
на 23.04.2007 в 08:06:06 #32а ние винаги добавяме някоя благословия като го споменем никога не е напразно не се притеснявай
LOGO
на 23.04.2007 в 07:57:11 #31Umen, не казвай нищо за тупаните на ШЛ, че тоя с многото инена (Жoзе Мануел Дурау Барозу) ще се разсърди и няма повече да ни забавлва с глупостите си
КомБат
на 23.04.2007 в 07:53:02 #30Голямо и заслужено признание, уважение към обентивността конкретно за Митко!
А за големия брой играчи на Ман имам малко забележки към вратаря, за мен нъмбър уан е Чех.
Umen
на 23.04.2007 в 07:51:45 #29Пичове, класацията е направена от самите футболисти, не от журналя или чиновници във футболната асоциация
Жозето,
Ако Нулевски играеше в Премиершип, щеше да изпадне като отбор с най-малко точки. Виж Уест Хям, там има играчи като Тевес, който струва колкото целия отбор на Нулевски заедно с юношите и стадиона, и въпреки това сигурно ще изпадне.
Fenixxx
на 23.04.2007 в 07:45:34 #28патрис евра видич, вандер сар направо фенмоменален жозефина нали дрогба и джерард ряпа да ядат на последните места са