Манчестър Юнайтед не успя да стигне до три точки при гостуването срещу последния отбор във Висшата лига Бърнли.

"Червените дяволи" се задоволиха само с точка, завършвайки 1:1, с което отново губят четвъртото място, след като Уест Хем преди това победи Уотфорд.

Снимка 562834

С Кристиано Роналдо на пейката отборът на Ралф Рангник стартира безпроблемно и още в 13-ата минута вкара гол чрез Рафаел Варан, но системата VAR го анулира заради засада, в която беше Хари Магуайър. Тогава бе анулиран още един гол на завърналия се Пол Погба, този път заради фаул. В 18-ата минута французинът откри резултата.

Уест Хем победи Уотфорд с 1:0, Нюкасъл се справи с Евертън

Уест Хем продължава битката за топ 4, всички срещу Зума заради котка

В интересни мачове

В самото начало на второто полувреме, в 48-ата минута, домакините изравниха чрез Джей Родригес. Въпреки факта, че Роналдо, Джеси Лингард и младият Антъни Еланга влязоха в играта в последните двадесет минути, "дяволите" не успяха да отбележат гол и така стигнаха само до точка.