Уест Хем победи Уотфорд с 1:0, за да сложи край на серия от две загуби и да се върне в битката за четвъртото място във Висшата лига. Феновете на домакините бяха насочили гнева си към Кърт Зума, който беше в светлините на прожекторите на британската общественост след пускането на видеото, в което той заснема насилие над домашната си котка.

Джаред Боуен отбеляза единствения гол в мача в 68-ата минута за важни три точки за тима на Дейвид Мойс. Този резултат закотви Уотфорд при новия мениджър Рой Ходжсън на предпоследното място в таблицата.

Кейн вярва, че тепърва ще достига връх в кариерата си

Идвал след 30 години

В друг мач, Нюкасъл излезе от опасната зона след победа с 3:1 над Евертън под ръководството на новия мениджър Франк Лампард, което сега ги поставя на 17-о място в таблицата с 18 точки, само с една по-малко от 16-ия Евертън.

Джамал Ласел си отбеляза автогол в 37-ата минута на срещата за преднина на Евертън, но в следващата минута Мейсън Холгейт изравни. Райън Фрейзър зарадва Сейнт Джеймс Парк в 56-ата минута, давайки преднина на Нюкасъл, пред Кийрън Трипиър в 80-ата минута със зашеметяващ свободен удар, за да потвърди победата, едва трета този сезон.