Арсенал пропусна страхотен шанс да се изравни на върха в класирането с манчестърските Сити и Юнайтед. Лондончани стигнаха само до 2:2 като гости на Уигън и по този начин останаха на трето място с 36 точки.
Латикс поведоха от дузпа още в 18-ата минута. Кошчелни събори в пеналта Н'Зогбия и реферът посочи бялата точка. Бен Уотсън застана зад топката и не сбърка - 1:0.
„Топчиите" обаче се съвзеха бързо и обърнаха резултата до почивката. Първо в 39-ата минута Аршавин изравни с красив удар, възползвайки се от една избита топка. Секунди преди края на полувремето пък руснакът асистира на Бендтнер, който матира Ал Хабси за 1:2.
След почивката гостите изпуснаха да решат мача с още един гол, а и преждевременно се почувстваха победители в 77-ата минута. Тогава Н'Зогбия бе изгонен за удар срещу Уилшър и остави Уигън с десет души.
Само секунди след тази ситуация обаче късметът се усмихна на домакините. След центриране от корнер и карамбол в пеналта на Арсенал, Скилачи си набута автогол за крайното 2:2.
Stenlyaka
на 29.12.2010 в 22:22:37 #5461. Didogun | 30.12.2010 00:19 59. Stenlyaka | 30.12.2010 00:16 Поряза ги съдията , ако си спомняш ! ............................. Както и Гънърс днес, ако си спомняш! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Стига , стига ....Уиън бяха 10 човека , а ни вкараха гол . Не ни е виновен съдията
bateemo
на 29.12.2010 в 22:21:14 #53Прязванетоо и гола вчера си бяха същите като тези за Арсенал при 1:1 със Съндърланд - в последните секунди, гол след игра с ръка и съмнителни действия в нападение! Това от днес не мисля че ще го видя да се случва скоро в Юнайтед - при тях рязането е по един-два пъти на сезон и вече си изчерпаха квотата за тази година!
Stenlyaka
на 29.12.2010 в 22:20:51 #52Интересно , в тзои форум е пълно с педерсати ! Халки , хуйове .......ебаси гейската дружинка сте се събрали

fenmufc
на 29.12.2010 в 22:20:17 #5153. Didogun | 30.12.2010 00:15 47. Stenlyaka | 30.12.2010 00:13 Защото има Видич и Рио !!!!!!! .............................. И кво му помогна това? _____________________________ Дидо уж не си тъп пък..Ами той Рио изчистваше с глава, ако Жигич не беше извършил фаул срещу него. Или може би искаш да кажеш, че Рио и Видич са слаби защитници и никога не са удържали резултат?
Didogun
на 29.12.2010 в 22:19:46 #5059. Stenlyaka | 30.12.2010 00:16 Поряза ги съдията , ако си спомняш ! ............................. Както и Гънърс днес, ако си спомняш!
MAN UNITED FEN
на 29.12.2010 в 22:18:52 #49Имаше Чиста дузпа за Арсенал.
Stenlyaka
на 29.12.2010 в 22:16:54 #4853. Didogun | 30.12.2010 00:15 47. Stenlyaka | 30.12.2010 00:13 Защото има Видич и Рио !!!!!!! .............................. И кво му помогна това? :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Поряза ги съдията , ако си спомняш !
winnman
на 29.12.2010 в 22:16:31 #47Вие не сте свикнали на такъв "лукс" и ви е по-трудно да го прежалите

antrazit
на 29.12.2010 в 22:16:25 #46Проблема е, че Арсенчо пак пробва старият си и отдавна разкрит вече номер - пазене на 1 гол преднина - Е И ОТНОВО НЕ МИНА
Vandal
на 29.12.2010 в 22:16:07 #45Скилачи............

Stenlyaka
на 29.12.2010 в 22:15:49 #4450. MAN UNITED FEN | 30.12.2010 00:14 winnman Колко беше свирена вчера играта с ръка от засада и фал на Жигич? :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Веднъж и на вас да ви се случи , голяма работа . А Рио и Видич , като всеки мач са за гонене ?
Didogun
на 29.12.2010 в 22:15:22 #4347. Stenlyaka | 30.12.2010 00:13 Защото има Видич и Рио !!!!!!! .............................. И кво му помогна това?
Херкулеса
на 29.12.2010 в 22:15:19 #42Арсеналският Стенляк се скри,нещо не му държи халката! ============================ То да беше халката му само! И главата му не държи на този безмозъчник!!
MAN UNITED FEN
на 29.12.2010 в 22:14:24 #41winnman Колко беше свирена вчера играта с ръка от засада и фал на Жигич?
Vandal
на 29.12.2010 в 22:13:49 #40Боби Борисов и той снощи цвилеше от кеф! Сега сигурно цвили от болка!
poker
на 29.12.2010 в 22:13:30 #39с много експериментален състав почна Венгер----отде ги вади тия играчи--колко играчи има всъщност Арсенал
Арсенал е голям отбор---не заслужава такава участ
опитно зайче го направи тоя Венгер 
Stenlyaka
на 29.12.2010 в 22:13:04 #38Забрави го тоя безхаберник веднъж завинаги. За никъв чеп не става. Снощи чудихте ли се що Фъргюсън не направи двете си смени. Айде наречете го и него идиот. Хората знаят че след 3-4 дни пак има мач и мислят с тез глави дъртите. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Защото има Видич и Рио !!!!!!! Коренна разлика ! Ние не можем да си позволим да водим с 1 гол и да пазим резултат , просто никога не се получава с тези мухи отзад !
Vandal
на 29.12.2010 в 22:12:05 #37MAN UNITED FEN Наздраве друже! Арсеналският Стенляк се скри,нещо не му държи халката!

winnman
на 29.12.2010 в 22:11:13 #36MAN UNITED FEN За нас това не е горчилка, ние сме свикнали да ни режат, та днес се случи нещо нормално и очаквано. За Юнайтед дузпата в края щеше да бъде свирена при всички положения
Didogun
на 29.12.2010 в 22:10:15 #3539. antrazit | 30.12.2010 00:06 баси гмуркането бе6е тва ................................. ... че и извън наказателното.