Мениджърът на Евертън Карло Анчелоти остана доволен от шоуто, което "карамелите" и Манчестър Юнайтед си спретнаха на "Олд Трафорд". Двата тима завършиха 3:3 в двубоя от 23-ия кръг на Премиър лийг.

"Уау, какъв мач само! Започнахме добре, но като цяло през първите 45 минути изглеждахме малко срамежливо. След почивката контролирахме играта и не заслужавахме да загубим. Имахме положения след контраатаки и през първото полувреме, но не ни достигна точност. Манчестър Юнайтед е много силен в средата на терена и затова пуснах още един халф.

Хамес вкара фантастичен гол, но го смених, защото не може да изкара цял мач, тъй като има проблем с контузия. Горд съм с този мач, отборът показа висок дух и се бори до последно, за да избегне загубата", каза Анчелоти.

Солскяер пак си смени мнението: Не сме претенденти за титлата