Бруно Акрапович записа 16-и пореден двубой без загуба за Купата на България.

В 13 от срещите той бе начело на Локомотив (Пловдив), а в 3, този сезон, на ЦСКА.

Любопитното е, че през есента на миналата година босненецът на два пъти преодоля 1/16-финалите - първо със "смърфовете" и после с "армейците". Мачът на "червените" бе отложен заради участието в групите на Лига Европа.

Акрапович е двукратен носител на трофея с Локомотив - 2019, 2020-а, като сега гони трето поредно отличие, припомня "Тема: Спорт".

Акрапович: На полувремето казах на Кайседо, че искам хеттрик

"Това момче не спира да работи и съм сигурен, че ще надгражда"

Безпрецедентната му серия започна на 25 септември 2018-а, когато с "черно-белите" надигра Поморие с 1:0 като гост. Във въпросните 16 срещи Бруно два пъти спечели след дузпи - финала с ЦСКА миналия сезон и четвъртфинала с Етър през 2019-а. Записа и един успех след продължения - 4:3 над Загорец през есента, а в два мача - полуфиналите реванши през 2019 и 2020-а, завърши 0:0 при гостуванията си на Септември (Сф) и Левски.

Чистите му победи в редовното време са 11 - 8 с Локо и 3 с ЦСКА през този сезон.

Динамо (Загреб) пожела Бруно Акрапович?

Специалистът бил фаворит за треньорския пост на клуба?

"Армейците" пък за четвърти пореден път се класираха на полуфиналите за Купата, като играха само един финал през миналата година.