Наставникът на ЦСКА- Бруно Акрапович обяви след победата с 4:0 над Ботев (Враца), че успехът не е дошъл толкова лесно, колкото изглежда отстрани. Треньорът на "червените" допълни, че на почивката е казал на Жорди Кайседо, че иска от него хеттрик и таранът е изпълнил заръката му.

"Резултатът казва, че е лесно, но не беше толкова лесно. През първото полувреме имахме проблеми. Вкарахме головете в правилния момент. През второто полувреме бяхме по-агресивни, взехме първа и втора топка, след което вкарахме още два гола, а и имахме още положения. Не беше лесно. Казах на полувремето на Кайседо, че искам хеттрик. Това момче не спира да работи и съм сигурен, че ще надгражда.

Говорихме колко е уникално да спечелиш нещо. С Локо спечелих два-три пъти. Готвим се да изиграем добър мач без значение кой е противникът в следващия кръг. Ще се фокусираме и в първенството, и в купата. Ще се опитаме да направим повече", каза Акрапович след разгромния успех.

ЦСКА се класира на полуфинал за Купата след успех над Ботев (Враца) с 4:0

Кайседо се развихри, а ЦСКА стигна с лекота до полуфиналите за Купата на България

"Армейците" разбиха Ботев (Враца) с 4:0, еквадорецът блести с хеттрик