Турнир: Купа на България Стадион: "Славия", гр. София Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Иван Турицов бе точен от бялата точка!

90′

ДУЗПА ЗА ЦСКА! Кайседо намери в наказателното поле Варела, а Томбак от задна позиция го фаулира и съдията бе категоричен в решението си!

81′

Мухар центрира в наказателното поле, Кайседо се размина, а Гарсес на далечната греда не успя да играе добре с топката и пропусна златен шанс.

78′

"Червените" поискаха дузпа след като Мазику падна след съприкосновение с Томбак. След намесата на ВАР, Никола Попов отсъди - 11-метров наказателен удар няма да има!

75′

Гьоко Зайков свали една избита топка и опита с десния крак да стреля, но Евтимов нямаше никакви проблеми да улови.

73′

Йомов  бе заменен от Баи

70′

Евтимов! За пореден път вратарят на ЦСКА спаси тима си след като изби решително опасен удар с десния крак на влезлия преди малко Добрев.

69′

Пет минути по-късно играта е подновена.

64′

Срещата е временно спряна заради хвърлени димки от страна на "червените" фенове. Към терена политат и сериозен брой седалки.

Снимка 570392

63′

Вълчев бе заменен от Бакеро

63′

Тасев отстъпи мястото си на Добрев.

61′

Турицов също е санкциониран заради разправия със съдията.

60′

Соарес избута Турицов и получи жълт картон.

56′

Славия опитва натиск. "Белите" акакуват все по-опасно. Ще има ли изравнително попадение?

Снимка 570411

55′

Боби Цонев напусна контузен, Кемело Нгуена влезе в игра.

51′

Тони Тасев напредна по фланга и центрира почти от аутлинията, но никой от съотборниците му не успя да засече и Евтимов изби.

48′

Вълчев фаулира Юга при въздушен сблъсък и получава жълт картон. Играчът на ЦСКА е с кръв на главата, но и той е санкциониран с картон заради претенции.

47′
Христо Крушарски гледа на живо Славия - ЦСКА

Вижте подробности

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Гарсес получи опасна топка в наказателното поле, но Томбак се намеси решително и изби от краката му.

41′

"Червените" искаха жълт картон за Виячки, който удари в лицето Кайседо, но Никола Попов подмина ситуацията.

Снимка 570402

38′

Жълт картон за Томбак, който спря "армейска" атака.

36′

Жълт картон за Мазику.

32′

"Червените" продължават да са по-дейният отбор на терена. Гостите опитват нови атаки, които да финализират с ново попадение.

23′

АВТОГОЛ НА СЛАВИЯ! "Червените" материализираха натиска си с попадение. След добра атака, Варела от границите на наказателното поле, пусна вляво към Маурисио Гарсес, който отправи ниско подаване към Кайседо, но Гьоко Зайков в опита си да изчисти, насочи в собствената си врата.

17′

Възможност за гостите! Мазику прати топката в наказателното поле, където Кайседо отклони с глава към Йомов, а бившият играч на Славия стреля много опасно, но Вуцов се разтегна и изби.

Снимка 570396

16′

Йомов нанери Мухар, който с далечен удар, извън границите на наказателното поле, прати топката над вратата на Вуцов.

10′

Опасност! "Червените" допуснаха грешка в защита, а Юга буквално подари топката на Кирилов, който отигра добре, мина през Турицов и подаде на Мартин Петков, който стреля, но Евтимов се намеси и не допусна гол в мрежата си.

Снимка 570390

9′

Мазику блокира опит на Тасев да центрира в наказателното поле.

5′

Йомов подхвана първата опасна атака в мача. Крилото проби отдясно и центрира, но топката бе избита.

2′

Наказаният Стойчо Младенов гледа от трибуните мача в компанията на Алън Пардю и Филип Филипов. Специалистът днес има рожден ден. Ще успеят ли "червените" да го зарадват с победа?

Снимка 570387

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

83 Христо Попадийн 26 Росен Божинов

Славия приема ЦСКА днес от 19:00 часа в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България. В другия полуфинал утре по същото време ще играят Лудогорец и Левски.

ЦСКА е действащ носител на трофея, но се намира в игрова криза. Воденият от Стойчо Младенов тим е отбелязал само един гол в последните си пет мача, а в последните си две гостувания от първенството записа загуби с по 0:2 от пловдивските Ботев и Локомотив.

Стотици привърженици на ЦСКА се включиха в шествието
Обновена

В лагера на ЦСКА има напрежение и от Славия ще се опитат да се възползват, като вземат преднина преди реванша на 21 април.

Двубоят съвпада с 65-ия рожден ден на треньора Стойчо Младенов, който за трети път в кариерата си ще посрещне празника край тъчлинията. Младенов беше зарадван с добра новина преди двубоя. Централният защитник Томас Лам е възстановен и вече тренира, като се очаква да започне от първата минута. Той ще си партнира в центъра на отбраната с Мено Кох.

В титулярния състав ще се завърнат също Мухар и Жеферсон. Очаква се в трети пореден мач от първата минута да започне и Федерико Варела. Отдясно ще атакува Георги Йомов, а отляво се очаква появата на Греъм Кери. Атаката ще води Жорди Кайседо.