Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:
120′

КРАЙ НА ДВУБОЯ! БОТЕВ (ПД) ПОБЕДИ БЕРОЕ СЛЕД ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДУЗПИ!

Ботев (Пловдив) победи Берое с 4:3 след изпълнение на дузпи

След нова драма с дузпи: Ботев (Пд) е последният четвъртфиналист за Купата на България!

Георги Ангелов и Мартин Райнов от Берое не успяха да се разпишат от бялата точка

120′

ГОЛ! Серкан Юсеин изпраща Ботев (Пд) на четвъртфинал за Купата на България - 4:3!

120′

ПРОПУСК!!! Мартин Райнов изпрати топката над напречната греда!

120′

ГОЛ! Джонатан Перейра не греши - 3:3.

120′

ГОЛ! Фиртулеску е точен - 3:2 за Берое.

120′

ГОЛ! Димитър Пиргов бележи - 2:2.

120′

ПРОПУСК! Георги Ангелов също не успява да вкара! Кайзер спасява!

120′

ПРОПУСК! Стивън Петков стреля над вратата!

120′

ГОЛ! Владимир Гаджев бележи - 2:1 за Берое.

120′

ГОЛ! Тодор Неделев не греши срещу Душан Перниш - 1:1.

120′

ГОЛ! Алфредо Мартинс е точен от бялата точка - 1:0 за Берое.

120′

Начало на дузпите!

120+1′

КРАЙ И НА ПРОДЪЛЖЕНИЯТА! СЛЕДВАТ ДУЗПИ!

115′

Кристиан Добрев заменя Густаво Афонсо

115′

ПРОПУСК!!! След центриране от фаул, Алфредо Мартинс успя да засече топката с глава, но кълбото премина встрани от вратата.

110′

Жълт картон за Фиртулеску

106′

Драгош Фиртулеску влиза на мястото на Рубен Бригидо

105′

Начало и на вторите 15 минути!

105′

Край на първото продължение! Резултатът остава непроменен - 0:0.

92′

Алфредо Мартинс изведе Меска зад защитата на Ботев, той веднага стреля, но топката разтресе гредата. При удара му обаче, страничният съдия бе вдигнал и своя флаг за засада. При добавката Бригидо успя да мушне кълбото в мрежата, но голът нямаше как да бъде признат.

90′

Начало на първите 15 минути!

90+3′

КРАЙ НА РЕДОВНИТЕ 90 МИНУТИ! СЛЕДВАТ ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

90+2′

СПАСЯВАНЕ!!! Иван Бандаловски стреля от границата на пеналта, но Кайзер изби топката.

88′

Вандерсон изпрати центриране към наказателното поле, но там нито Алфредо Мартинс, нито Меска успяха да играят с топката.

85′

Диого Кампос заменя Антонио Вутов

82′

Мартин Камбуров е заменен от Меска

80′

Жълт картон за Александър Василев

74′

Жълт картон за Владимир Гаджев

73′

Алфредо получи хубав пас от Мартин Райнов, но тъй като нямаше как да стреля към вратата, върна обратно към своя съотборник. Той реши да комбинира с Вандерсон, но удар към целта така и не последва, въпреки че се получи невероятен хаос в пеналта на "канарчетата".

72′

Лъчезар Балтанов е заменен от Серкан Юсеин

69′

Алфредо Мартинс влиза на мястото на Иван Минчев

67′

ПРОПУСК!!! Густаво Афонсо успя да се справи със съпротивата на Иван Бандаловски и стреля към вратата, но Перниш отново опазва мрежата си "суха".

66′

Претенции за дузпа от Антонио Вутов, който се строполи на тревата в наказателното поле след единоборство с Мартин Райнов. След повторенията се видя, че решението на Николай Йорданов да не отсъди такава бе правилно.

62′

Владимир Гаджев влиза на мястото на Борислав Цонев

57′

ПРОПУСК!!! Густафо Афонсо стреля по тревата към целта, но Душан Перниш отново спаси, тъй като в удара на футболиста не бе вложена достатъчно сила.

55′

Жълт картон за Бригидо

54′

Жълт картон за Радослав Терзиев

46′

На почивката Йордан Минев е заменен от Филип Филипов

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

43′

Иван Минчев можеше да открие резултата след пряк свободен удар, но топката срещна стената при изпълнението му.

41′

Жълт картон за Йордан Минев

40′

Борислав Цонев опита да изненада Кайзер с удар с глава, но той не доста слаб и вратарят улови без проблем.

37′

Пропуск и на Иван Бандаловски, който засече топката с глава след изпълнение на корнер, но неточно.

34′

Разочароващ удар на Тодор Неделев, който изпрати топката доста встрани от вратата от средна дистанция.

28′

ПРОПУСК!!! Джонатан напредна към пеналта след чудесен пас на Неделев, и реши да действа сам, въпреки че Балтанов бе на по-добра стрелкова позиция. След удара му обаче, топката прелетя встрани от целта.

26′

Антонио Вутов изпрати хубаво центриране към наказателното поле към Стивън Петков, но Душан Перниш отново бе по-бърз и улови топката преди нападателят да успее да стреля към вратата му.

19′

ПРОПУСК!!! Вандерсон с лекота елиминира трима футболисти на Ботев (Пд) и веднага промуши топката между тях към Бригидо. Той стреля от точката на дузпата, но кълбото се удари в тялото на Перейра и излезе в корнер.

17′

СПАСЯВАНЕ! Тодор Неделев центрира към наказателното поле, където опита да намери Стивън Петков, но Душан Перниш се хвърли в последния момент и изби топката.

16′
12′

Борба в наказателното поле между Джонатан и Василев, но преди футболистът на Ботев да успее да стреля, съдията наду свирката за негов фаул, след като той си помогна с ръка при единоборството.

7′

Жълт картон за Иван Бандаловски

5′

Без опасни атаки пред една от двете врати до този момент.

1′

70 Драгош Фиртулеску 28 Филип Филипов

Днес от 19:00 часа, Берое приема Ботев (Пловдив) в последния мач от осминафиналите за Купата на България.

До този момент място на четвъртфиналите си осигуриха Струмска слава, Локомотив (Пловдив), ЦСКА, Черно море, Лудогорец, Етър и и Септември.

Евгени Янчовски: Берое е много зависим от Мартин Камбуров

"Берое е много зависим от Мартин Камбуров"

Мнението е на легендарния наставник Евгени Янчовски

Заралии ще трябва да се справят с "канарчетата" без наказания Александър Цветков, докато очакванията се новото попълнение на отбора Владимир Гаджев да остане на резервната скамейка.

Николай Киров няма кадрови проблеми в състава си, но най-вероятно отново няма да заложи на Стивън Петков от първата минута, като на негово място на върха на атаката ще е Антонио Вутов.

Скаути на Фенербахче идват у нас заради Тодор Неделев

Три турски тима ще изгледат на живо битката между Берое и Ботев за Купата на България

Главен съдия на двубоя ще е Николай Колев, а негови помощници - Димитър Русев и Мартин Ангелов.