Юношите на ЦСКА завършиха наравно 1:1 срещу Чавдар (Етрополе) в мач от XV кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

И двете попадения бяха отбелязани през второто полувреме. Гостите откриха резултата в 60-та минута. "Армейците" изравниха две преди края на мача, когато Георги Иванов засече центриране отдясно на Данаил Стойчев.

Това е първо равенство за ЦСКА през пролетния полусезон, след като до момента нашите момчета постигнаха 4 победи.

В следващия кръг "червените" гостуват на Марек в Дупница.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Цветомир Йорданов, Мартин Сотиров, Кристиян Георгиев, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Данаил Стойчев, Христо Арсов, Георги Манев, Николай Митов

Резерви: Александър Марковски (в), Димо Славов, Александър Христов, Иван Болен, Здравко Костов

Треньор: Христо Марашлиев