След като фен изпочупи стъклата на домакинската съблекалня и администрацията на стадион "Българска армия", вандалските прояви продължават.
Сега бяха унищожени гредите на вратите на терена. Това се случва часове преди днешния мач срещу Ботев (Пловдив).
Източник: Фейсбук
Крайните фенове са бесни след загубения финал за Купата на България срещу Левски. За момента си го изкарват на стадиона.
За мача днес ще има засилено полицейско присъствие, защото се очаква да бъде скочено на футболистите, на чужденците в отбора.
Счупилият стъклата на "Армията" пък вече е задържан.
etropole-shampion
на 19.05.2022 в 14:30:43 #28Що не ги резаха направо
El Marcone
на 19.05.2022 в 14:19:02 #27Джони, инструмента дето споменаваш си има име
Гриша Ганчев: Ще пратим на Лудогорец една шлифовалка
Johnny
на 19.05.2022 в 14:05:08 #26При тези напреднали технологии оксижен или флекс нямате ли бе? Режат се тези греди. Като сте решили да се самоунищожавате, поне го направете качествено. Ако не знаете как - ние ще ви помогнем. Казах ви - говеда бол
Total ML
на 19.05.2022 в 13:12:10 #25Крайни може да са ама дали са от Нашите! Дали са от ЦСКА!!! Недоволни са, ама те ли ще поемат отбора!? Нека видим ще правят ли стадион, следващото първенство не бързайте да ги гоните! То такова е положението докато е това БФС едва ли ще имаме повече от второ място и купа! На шампионите им се помага всячески!
makedonski
на 19.05.2022 в 12:45:47 #24Клубът може и да е Литекс, но привържениците са същите, които рязаха вратите си едно време.
OrangeHog
на 19.05.2022 в 12:45:21 #23"или си взимаш пак Литекс и си правиш каквото искаш." Че той не си ли е в Литекс?!
OrangeHog
на 19.05.2022 в 12:44:08 #22Пак ли рязахте греди бре?!
Kalos
на 19.05.2022 в 12:35:50 #21Писна ми от идиоти!! Какви ли не глупости правят заради които глобяват клуба сега и чупят! После защо нямало пари за футболисти? Да им се невиди и “истинските” фенове . “Софиянци”, “граждани” много велики ама само на приказки….
vladang
на 19.05.2022 в 12:19:14 #20Жоржета за терен на Панчарево и 15 бунгала с легло за по двама футболисти даде 3,5 млн,а скъсанвците от Пловдив тръгнали нов стадион да правят? Пълното наименование на поръчката е: Инженеринг за Реконструкция на тревното покритие, изграждане на автоматизирана поливна система, изграждане на помпена станция за захранване на поливната система, доставка на полиетиленови резервоари, възстановяване и оборудване на съществуващ сондаж с помпа и автоматика за пълнене на резервоарите на стадион "Христо Ботев", кв. Каменица, гр. Пловдив. Сумата е 269 999 лв. без ДДС (324 000 лв. с ДДС),
iliyan-dzhunev
на 19.05.2022 в 12:04:08 #19Не мисля,че целта е да го гоним,идеята по- скоро е да разбере,че ловешките номера тук не вървят,или е до време.Идеята е да разбере,че или започваш да работиш за ЦСКА,или си взимаш пак Литекс и си правиш каквото искаш.От шест години се повтаря,че това не е Литекс,но с помощта на едни платени фенове,екскурзианти,я докарахме до тук.
mavistchibota
на 19.05.2022 в 11:34:13 #18killer_loop
на 19.05.2022 в 11:27:47 #17еми честито, почнала е най-накрая реконструкцията на стадиона, както обеща г-н Ганчев
german
на 19.05.2022 в 11:24:41 #16това, разбира се е много тъпо
НО,
ако вече е започнало събарянето на стария стадион, за да го мятаме новото бижу - всяка помощ е безценна
chubtireaka
на 19.05.2022 в 11:24:25 #15Кюстендилеца искал "отборът на бащите ни". Га лапахте кинтите на Заможния що не го искахте
gugu-gaga
на 19.05.2022 в 11:17:56 #14Днес футболистите на Микре ше събличат тениски на феновете им, щото ше са повече. Такаче припознавачи, внимавайте Юга и Мухар дебнат за вас
хахахах
vladang
на 19.05.2022 в 11:10:27 #13Някой от тукашните строителни предприемачи да каже как са я нагънали тая тръба. Да не е кюстендилеца да я блъскал с кривата си тиква с мантрата-що станах цисикар?
WHATEVER
на 19.05.2022 в 11:08:05 #12Традициите трябва да се спазват!
Когато бяха Цецка режеха гредите. Сега когато са Литекс, само ги огъват!
chubtireaka
на 19.05.2022 в 10:53:59 #11user avatar 99509 Следвай gerdadon Той синковеца си е президент на Литекс, не се знае какво прави в ЦСКА-София
sofia
на 19.05.2022 в 10:52:06 #1015.05.2022 - На ножъ 16.05.2022 - На пистолетъ 19.05.2022 - На чукъ
1948asentseto
на 19.05.2022 в 10:51:24 #9Както казва Дучето - “ще целувам ръката на този, който ще накара отново тая звезда да блести.”
В това няма нищо срамно, аз искам най-доброто за отбора си!