ЦСКА започна с равенство календарната година. „Червените" завършиха 1:1 с швейцарския Сервет (Женева) в контрола, играна в Сиде. Това бе и първия мач на Миодраг Йешич отново като треньор на „армейците".

Сърбинът избра да проведе срещата с два различни състава. През първото полувреме играха футболисти, които вероятно ще бъдат титуляри през пролетта. От своя страна Сервет игра на високо ниво, независимо от факта, че заемат последното място в швейцарската Супер лига.

Срещата започна равностойно. В 35-ата минута обаче швейцарците получиха шанс да излязат напред в резултата. Апостол Попов влезе  в съприкосновение с играч на Сервет и съдията отсъди дузпа. Зад бялата точка застана Косоко, който матира Томас Черни, вкарвайки за 1:0.

„Червените" повишиха оборотите след гола и в самия край на първото полувреме натискът даде резултат. Нджонго Присо подаде на Мартин Камбуров, който центрира по земя към Мишел Платини и той със силен изстрел прати топката в мрежата за 1:1.

През втората част, Йешич смени изцяло състава си и нивото на играта падна. Въпреки това, възпитаниците му създадоха няколко голови положения. В 70-ата минута Долапчиев спечели пряк свободен удар. Марсиньо изпълни добре, но топката мина над гредата.