90′
Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Последен съдийски сигнал.

Един удар във вратата, двама контузени и три гола пасив за ЦСКА срещу Виктория (Пилзен)

Нов провал за "армейците" в Марбея

88′

Енрике навлиза в наказателното поле на съперника.

Връща топката към Белтраме.

Вратарят хваща кълбото в ръцете си, още преди да бъде отправен изстрел.

84′

Смоленски извежда Белтраме.

Той стреля.

Това е първият точен изстрел за "червените" в мача.

Гол няма.

82′

Смоленски сменя Соломон-Отабор.

79′

Няколко промени в отбора на Виктория.

Крушчич очевидно не обмисля нови такива в редиците на "армейците".

75′

Контузия на Ахмедов.

Енрике го заменя.

74′

Жълт картон за Хлоушек.

70′

ЦСКА все още не е стигнал до попадение в контролите си в Марбея.

В същото време "червените" са получили цели 9 гола във вратата си.

67′

ГОООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:3!

Нова грешка в защитата на ЦСКА.

Влезлият като резерва Марко Алвир бележи за съперника.

Първо попадение на футболиста за тима, макар и в неофициална среща.

66′

Центриране на Кайамба!

Топката преминава встрани от целта.

Добра възможност за Виктория.

62′

Засада на Ахмедов.

60′

Турицов центрира.

Топката се отбива в ръката на футболист на Виктория.

Фаул в близост до вратата на тима от Пилзен.

Нищо интересно след изпълнението на статичното положение.

57′

Бикел сменя Давидов.

56′

Белтраме се появява на терена на мястото на Йорданов.

55′

Юрич сменя Пинто.

54′

Пинто остава да лежи на земята.

Лоша новина за Крушчич.

Жестовете на съдията са обезпокоителни.

52′

Пламен Гълъбов определено изпитва затруднения в опазването на снажния Коваржик.

Отново го изпусна, но този път без последствия за вратата на Черниаускас.

48′

Антов сменя Тиаго.

47′

ГООООООООООООООООООЛ!!!

0:2!

Коваржик вкарва за втори път кълбото в мрежата.

Пинто губи притежанието на топката. Тя достига до Коваржик.

Футболистът на чешкия гранд е точен, като не оставя шансове на Черниаускас с точно диагонално изпълнение.

45′

Играта е подновена.

45+1′

В рамките на първото полувреме Виктория (Пилзен) владееше топката повече. Атаките на тима не бяха особено опасни, но създаваха известно напрежение пред Черниаускас.

Направи впечатление това, че "армейците" организираха три по-стойностни акции за всички 45 изиграни минути.

Трудностите идваха от това, че започналият от първата минута Ахмедов бе зорко следен от двама защитници. Те не го изпускаха от поглед и за секунда. В един от случаите директно вратарят на "червените" опита да подава към нападателя, но пасът бе париран във важен момент.

Давидов направи добро впечатление, като се включваше на скорост в средата на терена и изостряше действията на столичани в полето на съперника. В същото време той се връщаше и избиваше топката пред краката на опонентите.

Чорбаджийски вършеше на ниво работата си, но на няколко пъти увисна при прострелните центрирания по фланговете на състава от Пилзен.

Соломон-Отабор разочарова в поредна проверка на софиянци, като бе статичен, не се движеше нито в моментите, в които беше с топката в крака, нито когато изчакваше подаване.

Жеферсон се отчете с важни намеси в защита, като дори в един от случаите изчисти кълбото от самата голлиния.

Коваржик отбеляза единственото попадение за първото полувреме. Той засече пас по фланга, като получи топката от свой съотборник и единственото, което направи, бе да постави десния си крак на пътя на движението на кълбото.

Този път Черниаускас бе безпомощен, а съперникът на българския тим излезе напред в резултата.

Ситуацията на терена се запази непроменена до почивката.

45′

Почивка.

42′

Нова акция за съперника на "червените".

Все така с прострелни центрирания продължават да опитват чехите.

Този път без успех.

39′

ГООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Коваржик бележи за Виктория!

Центриране от левия фланг в полето на Черниаускас.

Остро беше подаването, като Коваржик само трябваше да постави десния си крак на пътя на топката.

Резултатът  е открит.

35′

Силен пас на Тиаго към включващия се на скорост Жеферсон.

Прекалено бързо беше подаването.

Атаката на "червените" приключва малко след средната част от терена.

30′

Крайните бранители на Виктория са тези, които често центрират от крилата.

Това е слабост, която може да се използва от футболистите на ЦСКА.

27′

Общо три подавания към стартиралия от първата минута Ахмедов.

Едно от тях бе на Черниаускас.

Затворен е добре нападателят обаче от двама бранители на съперника.

22′

Атаката на Давидов бе единственият светъл лъч за "червените" през първата част от мача, до момента.

Столичани предимно се защитават.

Бранителите на тима обаче очевидно вършат добре работата си.

19′

Добри действия на Давидов.

Брабец успява да го спре.

Въпреки това скоростта на руския футболист впечатли.

17′

Втора добра намеса в мача на Божидар Чорбаджийски.

Умело използва ръста си бранителят на ЦСКА.

Не просто чисти топката напред безцелно, а се опитва да превръща подобни ситуации в позитив за тима си.

14′

Поредица извеждащи подавания към атакуващите състезатели на тима от Пилзен.

Черниаускас е на мястото си.

Уверено хваща топката в своите ръце.

10′

Нова скоростна атака за съперника на "армейците".

Давидов се е върнал в задни позиции.

Чисти топката в корнер.

Без нищо застрашително за Черниаускас при изпълнението на статичното положение.

9′

Без нито една стойностна акция за българския отбор, в първите десетина минути от срещата.

Тимът от Пилзен действа добре по крилата и не оставя празни пространства.

7′

Жеферсон чисти от самата голлиния!

Изстрелът бе на Богел.

Акробатично изпълнение на футболиста на Виктория.

3′

Нарушение на Кайамба.

Жеферсон беше потвърпевш.

Натиск на Виктория в началните минути от двубоя.

2′

Засада на Богел.

1′

16. Жанио Бикел

ЦСКА се изправя срещу вицешампиона на Чехия Виктория (Пилзен) в четвъртата си контрола по време на лагера в Марбея.

Двубоят ще започне в 17:00 часа българско време и ще се играе на "Arroyo Enmedio Pitch" (Estepona).

Мачът ще бъде излъчен пряко по "Диема Спорт".

Али Соу пак е при ЦСКА

Може би ще играе в мача днес

Противникът в днешната проверка Виктория е петкратен шампион на Чехия, по два пъти е печелил Купата и Суперкупата на страната. От школата на клуба към големия футбол са тръгнали световно признати играчи като Павел Недвед и Петър Чех.

През миналия сезон Виктория е вицешампион на Чехия като изостава само на 4 точки от Славия Прага, а в момента отборът отново заема второ място във временното класиране на чешкото първенство.

Миналата година ЦСКА също игра контролна среща с днешния си съперник в Марбея. Тогава "армейците" спечелиха с 2:1, а попаденията отбелязаха Едвин Джеси и Енрике Рафаел.

На отбора на ЦСКА предстоят последни контролни срещи на подготвителния им лагер в Марбея. Ден след срещата с Виктория, "червените" излизат срещу Яблонец. Това ще бъде и последният двубой на отбора на испанска земя.

Очаква се треньорът Милош Крушчич да заложи на два различни състава в двата мача.

Новият в ЦСКА праща Тиаго на скамейката?

Стефано Белтраме ще получи шанс в някои от контролите и от тях зависи дали ще бъде титуляр през пролетта