Договор, касаещ организацията за мача между ЦСКА-София и Левски на 15-и октомври, са изпратили от "Армията" на "Герена". "Армейците" са предложили каква да е цената на билетите и очакват задължителен отговор от „сините".
Сигурно е, че цените за секторите "А" и "В" няма да са повече от 15 лева, като е възможно дори да са и по-евтини - 14 или 12. Зад вратите талоните ще са максимум 10 лева, но и тук е възможно да има намаление.
Представител на "армейците" вече е провел разговор с новия изпълнителен директор на Левски Диана Иванова, като двата клуба на практика са постигнали консенсус, но остава да сключат официално договор.
"Предложили сме своите условия за дербито, оттук нататък очакваме отговор от Левски. Всеки момент ще има такъв, а в понеделник най-вероятно ще обявим каква ще е цената на билетите и кога ще влязат в продажба", заяви ръководен фактор на ЦСКА пред "Тема: Спорт".
rincewind
на 08.10.2016 в 11:09:43 #14а бе, кат го издухат кви ше ги плямпат? сега са много велики, не били латекса, били цеца, нямали общо с етрополе и литекс, па кат гледам са същите смотаняци, де прекратиха мача! то нафтата е повече цеца от тия
пиргос
на 08.10.2016 в 10:10:59 #13Злите езици говорят че Даниелчо е ан.ал.ноподатлив наркоман
Като прибавим и неандерталеца Паслар,единицата за тъпотия Дихон,простреляния със 6 изстрела Стойкас Стоилас....говорят ви звездите
Birabg
на 08.10.2016 в 10:00:39 #12Уат ко каза че неразбрах, преди секи мач по две. три декларацийки ли пускате а? Или само преди един мач.....
Birabg
на 08.10.2016 в 09:58:49 #11Другосие пиргосче с такъв шеф http://donbalon.eu/news203885.html
WHATEVER
на 08.10.2016 в 09:48:29 #10barbulator #5 велики сини фенове вие пускате по две декларации на ден за този мач явно ви е много важен --------------- Три точки са си три точки. Естествено, че е важен, но с нищо не се различава от мачовете с Верея, Нефтохимик и Локо ГО, все отбори влезли насила.
пиргос
на 08.10.2016 в 09:25:56 #9Погледни тоя брадатия с качулката и после говори за комбинацията пеерас-п.омак,т.е анадолска русалка
Tong
на 08.10.2016 в 09:12:32 #8Stambossa, благодаря ти за линка. Позачетох се в коментарите и попаднах на това, което съм копирал по-долу. Мисля, че си заслужава прочита.
:fr Бог да ги прости-и да почиват в мир - от един цесекар. На червените фенове само ще кажа: Гунди /Котето/ не беше като тая сган, която скверни не само неговата памет, но и паметта на Апостола. И паметникът му не трябва да бъде поругаван. Не прехвърляйте отношението си към днешните крадци на имена, купи и турнири към хора, които са били легенди на българския футбол. Гунди беше това, което Борат, Автоматчика, Осмокласника, Николай, Бенката, Обецата, Кокала, Ефрем, Хитреца, Керимов и цялата пасмина от псевдошефове, псевдотреньори, псевдофутболист и, псевдожурналист и и псевдофенове никога не могат да бъдат. Така че оставете ги да правят мехурчета в собственото си блато, те друго и без това не могат. И уважавайте онези левскари, които не си служат с измами и фалшификации, а просто си обичат отбора. Васил Василев - Пеперняк
Копирано от https://www.24chasa.bg/Article/945070
© www.24chasa.bg
rincewind
на 08.10.2016 в 09:08:07 #7Между другото, етрополските микренски мангусти ще го издухат кат умерения, негова милост, на тунел в искърскъто дефиле пред бързия за Мездра
rincewind
на 08.10.2016 в 09:06:18 #6педелсон, собственика си определя, при вас кат беше Велия Ликви, свято да е името му
, вие мучахте! Не сте свине, уфсе сте!
пиргос
на 08.10.2016 в 08:40:24 #5Да аз винаги на мач ходя с мачете,АК-47 с два пълнителя и бронежилетка за всеки случай
пиргос
на 08.10.2016 в 08:16:26 #4Ехе,сяда Дани Меката брада,сяда Стоилас и Величко Тъпото и казват-дайте да дадем
Абе мисирки ловешки,стадион Васил Левски се пуска на свободна продажба,без буферни зони,яко гърбене на входовете из ножове,пиротехника и бомби и който иска гледа мач,както е било винаги,който иска отива в Б,припознавачите в сектор А около охранителите на Гнома и това е
WHATEVER
на 08.10.2016 в 07:59:42 #3Какво дерби с Литекс има Великият Левски София?
rincewind
на 08.10.2016 в 07:57:15 #2пак говорят за дерби ... бахти и бастуните
Stoimenoww100
на 08.10.2016 в 07:57:02 #1Къв к*р търси цецка минус София на " Армията", техното место е в Етрополе .