От ЦСКА излязоха с официална позиция относно контролата Македония Гьорче Петров, в която се съобщава, че срещата ще е се изиграе по план, а "червените" предлагат двата отбора да излязат на терена с фланелки "НЕ НА НАСИЛИЕТО!".
Ето какво написаха "армейците":
"Вярваме, че ролята на футбола е да дава пример, а светът повече от всякога има нужда не от разделение, а от човешко отношение и уважение. ЦСКА винаги е бил символ точно на тези принципи и добродетели.
Убедени сме, че ЦСКА има социална роля, която се простира далеч отвъд спорта и като един от най-успешните клубове на Балканите е длъжен да бъде отговорен и рационален, когато на карта са заложени отношения между две държави и човешки съдби.
Затова предложихме на Македония ГП двата отбора да излязат на терена с фланелки "НЕ НА НАСИЛИЕТО!". Използвайки трибуната, която най-великата игра ни предоставя, със съперника ни ще застанем зад тази категорична обща позиция.
Вярваме, че когато двете страни заедно се противопоставят на деяние, което не може и не трябва да бъде оправдавано, това би имало много по-силен отзвук и положителен ефект върху развоя на събитията, справедливостта и бъдещето. Където диалогът е на масата, футболът може да построи мостове по-бързо и по-ефективно от всяка дипломация."
power
на 29.01.2023 в 06:42:54 #66Петко суровянски се прероди в хан соло .безобиден тих луд с мания за журналист и с дълги повтарящи се писания . Не е опасен за обществото .
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 17:42:33 #65Според мен решението на ЦСКА да се изиграе мачът е правилно. Нека да бъдат пуснати в действие лозунгите на "евроинтеграцията". Да се надяваме, че факторите в ЕС ще внушат на македонците да се въздържат от "ексцеси".
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 17:32:51 #64Дано на този мач няма ексцеси! Колко на колко ще завърши няма никакво значение. Важното е ЦСКА да се прибере в България без контузии и без международни скандали! ...Както и преди сто тина години "Великите сили" направиха Балканите "барутен погреб на Европа". От това България само е губила...
panayot_stamenov
на 28.01.2023 в 16:04:15 #63Дани, аре логни се да изясниш въпроса пред Ватерло и Кучев, ясна е, че аз и Газа знаем истината
VLAD
на 28.01.2023 в 15:58:55 #62Гибон?
. Мурата се прероди.
Bloody_Sword
на 28.01.2023 в 15:16:19 #61Ама как се разпозна, а?
german
на 28.01.2023 в 15:09:38 #60гибона, опитай с "Демир бозан", или "Алвента"
gascoigne
на 28.01.2023 в 15:05:08 #59#141 Иначе ”Попгергиев” го познавам от лето Господне 2006—то, едва ли Паната го познава от тогава, съмнявам се даже и за Гас
gascoigne
на 28.01.2023 в 15:03:40 #58Ватерло, допадате си явно. Между другото, когато ми афишираше форума, Джагъра ми описваше вербалния си сблъсък с Вас. Умре да Ви дразни. Виждам, че и Вие не му отстъпвате. Ама без приятелски и клубни пристрастия, Цицелков ми е по-забавен.
gascoigne
на 28.01.2023 в 14:41:27 #57Gascoigne, Уважаеми Ватерло, GascoiGne! Не мога обаче да разбера влечението Ви към семплата и префърцунена натура на имбецила в червено Дани Попгеоргиев! Наистина не мога! https://ibb.co/5GYhvnZ
cvetomirmagnitski
на 28.01.2023 в 14:36:54 #56Муро, нали умря вчера
VLAD
на 28.01.2023 в 14:01:47 #55Муфтаджийството не е въпрос на пари. Това е житейска философия.
gascoigne
на 28.01.2023 в 14:00:09 #54Батка,
!
Довечера негова върховна низост няма да плаща сметката, така че няма да му е интересно къде е тоалетната
gascoigne
на 28.01.2023 в 13:47:36 #53Доведете ми Джагъра, загърнат с евтина хавлиена кърпа и первезно-магьосническо поведение!
cvetomirmagnitski
на 28.01.2023 в 13:46:16 #52Първият път беше, след абонамент за вестник преди повече от 20 години.
Въобще не бях разбрал, че имало томбола за абонати
И ми се обажда едно нежно гласче, ще бъда ли така добър да си взема лаптопа.
Пък тогава си беше удар
mottorrhead
на 28.01.2023 в 13:44:01 #51Приятели помогнете ми малко за angela-domuschieva.... Тропайте на воля, давете къртичката обрущайте самосвалЯ вустата и, нека я нахраним и изпратим доволна и сита
mottorrhead
на 28.01.2023 в 13:41:27 #50Професоре, знаех си, аз съм мноого тънък психолог на човешки и животински характери
mottorrhead
на 28.01.2023 в 13:40:04 #49Cepa мощно вустата на angela-domuschieva ЕПЛ БОКЛУК..
mottorrhead
на 28.01.2023 в 13:38:22 #48#100 ето професоре 100 е кръгло число и ми аресва ти го удари, но аз го обявих...... Бе мое ли да ти рекат пика, ти да имаш каре попове да не го обявиш, ама при броенето да им речеш... вътре сте......
mottorrhead
на 28.01.2023 в 13:35:48 #47#100#