Дублиращият отбор на ЦСКА победи Черноморец с 3:1 в мач, игран днес на базата в Панчарево. Два гола за "червените" отбеляза Димитър Димитров, със силни изяви през целия мач се отчете Мартин Тошев.

Армейците поведоха през първото полувреме с гол на Димитър Димитров в 41-та минута. Тогава Тошев проби отдясно, центрира към Димитров, който с глава простреля вратаря на гостите.

След подновяването на играта, в 53-та минута главният съдия отсъди дузпа за Черноморец, реализирана за 1:1.

В 59-та минута след поредната добра изява на Тошев, Коларов получи топката сам срещу вратаря и с удар по диагонала отново изведе червените напред.

3 минути по-късно мачът бе окончателно решен, след като отличен пробив на Дечев бе завършен с гол от Димитър Димитров. До края на срещата армейците пропуснаха да направят победата си още по-убедителна, а два пъти и гредите спасиха гостите от нови попадения.

СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:

ЦСКА: Караджов, Дечев, Колев, Ковачев, К. Велинов, Кемил, Валериев, Димитров, Аесс, Костадинов и Тошев (Б. Стойчев, Пасков, Н. Стойчев, Кирчев, Коларов, Маринов, Алексиев)