ЦСКА публикува емоционално видео с кадри от последния двубой на стадион "Българска армия" преди реконструкцията. "
Ето какво написаха от клуба:
"Нищо и никой не може да ни отнеме значимостта на момента. Това, което изживяхме с вас по време на последния ни мач на ст. "Българска армия", ще помним дълго, за да го повторим отново в новия ни дом. Благодарим ви, "армейци", за този последен, незабравим спомен!".
elaizgrey
на 12.12.2023 в 21:04:05 #7А, не! Евроидиотите са едни, признати ор цял свят. И не, не са ЦСКА. Едни от село Подуяне, умрели отдавна, но всичките им ебачи още пазят спомена за гостоприемната им утроба.
GreenM
на 12.12.2023 в 20:03:08 #6Едно не може да се отрече на Гриша Ганчев в битката му с Домусчиев, а именно : уреди прилична публика на Литекс, докато Домуса с Разград не успя.
gychopopov
на 12.12.2023 в 15:45:03 #5Данчо Тъча, да не е на Перуката баджанака?
gychopopov
на 12.12.2023 в 15:43:57 #4Aсанчо, малоyмнико, ЦСКА умря! Жожето я отрепа с правата лопата!
gychopopov
на 12.12.2023 в 09:19:58 #3*** = KУP
gychopopov
на 12.12.2023 в 09:19:21 #2Selyandur, ще ядеш моят ***!
gychopopov
на 12.12.2023 в 09:18:28 #1Късокракото помаче им унищожи отбора и докара неговия от село!