ЦСКА започна контролите си на турска земя с равенство (1:1) срещу полския Стал (Мелец). "Армейците" излязоха напред в резултата в 27-а минута чрез Калоян Кръстев, а поляците изравниха десет минути след почивката.
Двубоят бе доста изнервен, а реферът дори показа два директни червени картона на ЦСКА. От игра бяха отстранени Иван Турицов(65') и Тибо Вион(73'). Все пак предвид приятелския характер на мача, на тяхно място се появиха резерви и двата тима доиграха двубоя в пълни състави.
Символичните гости влязоха по-добре в мача и в началните минути създадоха леко напрежение пред Димитър Евтимов, но без да се стигне до нещо сериозно пред вратата на "червените".
Източник: cska.bg
Постепенно ЦСКА изнесе играта в по-предни позиции и събитията се случваха основно в полето на Стал. Така се стигна до 27-ма минута, когато каращият проби при "червените" Мохамед Осман центрира опасно в наказателното поле от пряк свободен удар, Кръстев се извиси над всички и с глава не остави шансове на полския страж. Направи впечатление, че сирийският офанзивен халф изпълняваше всички статични положения за "армейците".
На почивката помощник треньорът на "червените" смени целия си състав. В игра за ЦСКА се появиха - Густаво Бусато, Мено Кох, Георги Чорбаджийски, Иван Турицов, Тибо Вион, Амос Юга, Алексис Коли, Хамза Чатакович, Калоян Пехливанов, Жорди Кайседо и Федерико Варела.
В 55-а минута Коки Хинокио възстанови равенството! Символичните гости организираха бърза контраатака отляво. Топката достигна до Хинокио, който стреля, Бусато реагира, но не успя да избие и кълбото влезе в мрежата.
До края на мача играта доста се накъса и положения почти липсваха. Най-чистото дойде в 79-минута, когато Калоян Пехливанов получи отляво, елимира защитник на Стал и пусна към Варела. Аржентинецът веднага изведе Чатакович сам срещу вратаря, но ударът на босненеца мина на сантиметри от дясната греда! Това беше отличен шанс за "червените"!
Вижте тук как се разви двубоят по минути:

mottorrhead
на 21.01.2022 в 20:03:59 #68https://youtu.be/b708rEG7spI. НИЕ СМЕ ОТ ЦСКА, ШАЛАЛАЛА
:
:
Bloody_Sword
на 21.01.2022 в 20:03:48 #67Кучев се държи много зле с Асасинси, обижда го и го псува на майка.
cvetomirmagnitski
на 21.01.2022 в 20:03:04 #66Ваша чест, всичко е уточнено, вече сме на дребни детайли
Примерно, в какъв ред да пуска маршовете обердиджей Кънчо
edin_chovek
на 21.01.2022 в 20:00:18 #65Мик Джагър
на 21.01.2022 в 19:57:45 #64Добре бе, защо никой не говори по темата? ЦСКА ще строи стадион, независимо от мнението на зелените джендъри
edin_chovek
на 21.01.2022 в 19:55:35 #63germane , obeshtavam kato iztrezneia da pochna da se mucha na kirilica ot laptopa /nema da e skoro
/
german
на 21.01.2022 в 19:52:32 #62поре, престани да дращиш на маймуница,
щото утре те давам на съда в Страсбург,
там обикновено печеля
edin_chovek
на 21.01.2022 в 19:50:37 #61edin_chovek
на 21.01.2022 в 19:46:03 #60Kuchev ti za kvo ti e prisudata - pak li te hvanaha da rovish v chujdi veshti
metalkris6
на 21.01.2022 в 19:44:45 #59edin_chovek
на 21.01.2022 в 19:43:23 #58Strastite prekipiavat
Niakuv puk si razmiata telefona tuka na vseoslushanie , bez da znae kolko shizofrenici slediat toia forum
Ia si sipete po edno i po-lejerno go davaitev
Мик Джагър
на 21.01.2022 в 19:38:59 #57Дивизия, пардон Джърман, само да пипна двореца и ще даря всички вещи и животни на нуждаещите се в Хаити, ще оставя само робите
metalkris6
на 21.01.2022 в 19:38:52 #56edin_chovek
на 21.01.2022 в 19:38:26 #55Pak li shte ima forumni boishta
Dosega nito edin ne se e osushtestvil
1948asentseto
на 21.01.2022 в 19:36:53 #54злобул на 05.02.2011 в 16:56:14 #153 кво да ти казвам ве мухльо, ето за 3-ти път ти давам телефона си - 0884 698 498, аре клипни ми да те определя и седи чакай случка, мухльо! ----------------------------------------------------------------- ТВА ЧЕ СИ РАЗВЯВАШ ТЕЛЕФОНА ПО ФОРУМИТЕ , НЕ ТЕ ПРАВИ МЪЖ БЕ МАЙНЬО ...ПО СКОРО ТЕ ПРАВИ ОЩЕ ПО ГЛУПАВ .
german
на 21.01.2022 в 19:35:16 #53ваша чест, ако реквизитате имението в Аруба, моля да приберете и кучИто, щото комодският ми варан, Бойко де, много се дразни
edin_chovek
на 21.01.2022 в 19:34:33 #52titi , Kuchev e guzar ot Mladost , v toia kvartal ne se hodi taka lesno da se chupiat kitari , shtoto i keremidite biat tam
No che ima nujda ot podstrijka e fakt
Мик Джагър
на 21.01.2022 в 19:32:30 #51Ццц, какво да видя, събрали се расови мъжкари и си хортуват и сред тях кокетничи един дърт пезевенк, една разхлопана и износана фльорца, пременена в австроунгарски дантели
Батков, за последен път те питам, готов ли си да се разделиш с двореца в Аруба
vladang
на 21.01.2022 в 19:30:38 #50Тъй като никой не пише по темата,и аз се чувствам освободен,особено като излязох преди малко от Екотой-я. Рулза да си трае. Оранджавите емигранти на измиващи средства.
german
на 21.01.2022 в 19:30:28 #49