Голмайсторът на на втора дивизия в Нидерландия - Закария Едахшури, може да замени Годуин Коялипу в ЦСКА, твърди "Дспорт". 24-годишният играч води атаката на Телстар, който към момента заема 11-то място в класирането и се намира извън зоната на плейофите за Ередивизи. Въпреки позицията на тима си Едахшури е автор на 14 гола в 20 мача.
Роденият в Нидерландия нападател е един от многото наблюдавани на живо футболисти от ръководството на ЦСКА. Спортният директор Филип Филипов е гледал тарана по време на контролата с АДО Ден Хааг, завършила с резултат 2:1 в полза на Телстар.
Едахшури е играл през второто полувреме на проверката. 187-сантиметровият стрелец, можещ да играе на дясното крило и като атакуващ халф, е част от Телстар вече година и половина.
Интересът на ЦСКА е от поне няколко седмици и ако "червените" желаят да се подсилят с него, ще трябва да се разделят със сума от порядъка на 500-700 хиляди евро.
УмеренЦСКА
на 09.01.2025 в 18:55:25 #31user avatar 105225 Следвай spas-delev108 на 09.01.2025 в 20:30:23 #34 Тоя манг.ал е идеален за ГМО Микре,поредния бежанец в зоопарка на ловчанлии ---------------------------- Браво! Пожелам Ти, уважаеми, да следиш адекватно твоя герой и да го отразяваш в нашия форум.
duneraaa
на 09.01.2025 в 18:43:25 #30Е нали си имаме Томанов и Здравков, да не би само Филипов да е ходил...тия топа само глупости пишат...
УмеренЦСКА
на 09.01.2025 в 18:33:41 #29...Опитвам се да следя "некласифицираната" информация за финансовия хал на ЦСКА доколкото това е възможно... Тези, които финансират ЦСКА работят на два фронта, отбора и стадиона. Какви са, що са, не зная. Но те (които и каквито да са) сигурно знаят, че на "два фронта" се разпределят материалните сили (финасите) по целесъобразност. Вече доста години ЦСКА (неговите финансиатори) се борят хем за Армията, хем за някакво сравнително достойно участие на отбора в първенството. Много пари хем за едното, хем за другото, очевидно няма. ...На някои им е по- лесно. Домусчиев няма проблеми със стадион и фенове, всичкото, което може да отдели от своя бизнес го влага в отбора. И печели титли и евроучастия (в евроучастията просто смъква пари, които УЕФА раздава за участие)... ...Ботев Пд си построи "бижу" с общински пари, докато руснаци финансираха отбора... ПП Все се надявам на пишещите в нашия форум да им уврят главите какво е това "пазарна икономика" и " монетаризъм"...
seal
на 09.01.2025 в 17:57:15 #28romperstomper Стига с тоя стадион,че Водния плъх и интимната му половинка,Гъчо Тъпото няма да доживеят пролетта ------------------------------------------------------------------------------ не подценявайте го Гъчо, все пак той успя пре 5 години да хакне сайта на НАП през сесията за възстанояване ДДС на Чужди фирми.....
panayot_stamenov
на 09.01.2025 в 17:42:18 #27user avatar 10455 Следвай german на 09.01.2025 в 19:27:59#28 при мен, навява лек песимизъм щото закъсняваме със Сценария за тържествата по откриване на А при мен навява на задушен джолан и неам никви притеснения.
УмеренЦСКА
на 09.01.2025 в 17:41:22 #26Цесекари, "бързата *** слепи ги ражда". Нека да се надяваме, че Армията ще бъде построена по всички правила.
УмеренЦСКА
на 09.01.2025 в 17:38:44 #25"...навява лек песимизъм щото закъсняваме със Сценария за тържествата по откриване на Бижуто..." Е, има още време. За сега се строи "основата", писаха, че въпросът с окончателното оборудване на Армията е отделен въпрос. Да сме живи и здрави да дочакаме "Сценария", вероятно догодина. Все пак не е прилично за ЦСКА да повтори "избързването" в Пловдив. Стадион "бижу" в Пловдив, ама теренът се оказа "нефелен".
romperstomper
на 09.01.2025 в 17:36:47 #24Стига с тоя стадион,че Водния плъх и интимната му половинка,Гъчо Тъпото няма да доживеят пролетта
german
на 09.01.2025 в 17:27:59 #23при мен, навява лек песимизъм щото закъсняваме със Сценария за тържествата по откриване на Бижуто
УмеренЦСКА
на 09.01.2025 в 17:06:29 #22...Действително, енергичното провеждане на строителните работи на "Армията" е единственото, което дава някакъв оптимизъм на цесекарите...
УмеренЦСКА
на 09.01.2025 в 16:36:46 #21Още е рано, ама някак си понамирисва на ситуацията преди есенния полусезон. ЦСКА експедитивно продаде няколко футболисти, освободи се от един "ненужен". Това добре, но новите попълнения са още във фаза "търсене". А зимната подготовка вече започва. Може и пак така да стане, че евентуалните "нови" ще се включват "на ходом" когато започнат мачовете. Позната история. ...Още от сега цесекарите трябва да стиснат зъби и, надявайки се на доброто, да не изключват и лошото през първите кръгове на пролетния полусезон...
daviebamaikata
на 09.01.2025 в 16:36:02 #20За мен Нтело ще е добър трансфер Томаш го познава също.
gychopopov
на 09.01.2025 в 15:55:22 #19Карабаджак, какво прави оня мушморок Милко?
gychopopov
на 09.01.2025 в 15:54:20 #18A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Мик Джагър
на 09.01.2025 в 15:52:51 #17Питас го може, ама просто е по-скъп. Панче ще ми противоречи пак разбира се
gychopopov
на 09.01.2025 в 15:51:47 #16ЦСКА умря през 2016 година!
seal
на 09.01.2025 в 15:38:49 #15ако чорбаланите искат да направят нещо, Питас е в оптимална възраст относно съотношение количество - качество. друг е въпроса дали той го може. и дали си струва
XAN_lil
на 09.01.2025 в 15:35:59 #14Кой ще ти продаде качествен нападател на тия год за тия пари
Явно ще го учим една год и после въс
Ataspor
на 09.01.2025 в 15:33:14 #13barbulator2 на 09.01.2025 в 17:26:35#16 Пита си е ОК на 28 4г да поиграе си е супер --------- Оптимист. 4 месеца ако поиграе ще е успех по сегашните стандарти
barbulator2
на 09.01.2025 в 15:26:35 #12Пита си е ОК на 28 4г да поиграе си е супер