Малинов стреля силно и неточно, топката прелита зад ограниченията на терена и... влиза в мрежата на една от вратите на съседното игрище.

Николай Бодуров неколкократно оставя бившия футболист на Челси - Рамиреш без думи.

Засада на Десподов.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме ЦСКА играеше футбол. Съперникът определено не бе насочил усилията си в същия спорт, като преобладаваха груби влизания, провокации, но не и чисто футболни прояви в редиците на символичните гости.

Състезателите на "червените" правеха каквото си поискат на терена, като редуваха акциите си една след друга.

Само в рамките на началните 6 минути, столичани можеха да да излязат напред в резултата, ако мерникът на Фернандо Каранга бе малко по-точен.

Резултатът бе открит след 17 минути игра, когато Кирил Десподов изпълни по чудесен начин свободен удар на границата на наказателното поле, отсъден за нарушение срещу Каранга.

Самият таран на "червените" бе точен след 35 минути игра, когато се пребори за една топка с вратаря на съперника и стреля покрай тялото му за 2:0.

Три минути преди почивката Роланд Алберг също записа името си сред голмайсторите, като бутна топката в мрежата от удобна позиция.

Така доминацията на "червените" бе осезаема, а и подкрепена със солидно доказателство - цели три попадения срещу формацията на Дон Фабио Капело. Само за едно полувреме игра.

45′

Почивка.

42′

ГОООООООООООЛ!!!

3:0!

Попадение на Роланд Алберг, разписал се сам срещу вратаря.

36′

Малшанс!

Фернандо Каранга можеше да се разпише за втори път, но в последния момент бранител изби топката в корнер!

35′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Попадение на Фернандо Каранга!

Нападателят се пребори за една топка с вратаря на Дзянсу, финтира го и я прати в мрежата!

33′

Ксиаобин стреля над "армейската" врата.

Пропуск за символичните гости.

31′

Пропуск на Каранга!

Нападателят не успя да се разпише от около метър разстояние!

30′

Ново нарушение срещу Каранга в половината на съперника.

Можем ли да видим "повторение" на ситуацията при отбелязването на "червения" гол?

27′

Грубите нарушения зачестиха.

Футболистите на Дзянсу не са особено приятелски настроени...

23′

Фабио Капело определено не изглежда доволен от случващото се на терена.

Снимка 336107

Източник: CSKA.bg

17′

ГООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за ЦСКА!

Попадение на Десподов от фаул!

16′

Фаул срещу Каранга на границата на наказателното поле!

Шанс за ЦСКА!

15′

Пробив на Малинов по фланга и прострелно центриране!

Топката е пресечна от стража на китайския отбор, току пред краката на Каранга.

11′

Шанс за Десподов!

Той пропуска да се разпише със силен изстрел по диагонала.

Добра възможност за "червените".

10′

Любопитен момент от двубоя. Испаноговорящ зрител споделя мнението си за Фернандо Каранга.

Запалянкото е впечатлен от показателите на нападателя през сезона.

Снимка 336099

9′

Изстрел на Тейшейра от границата на наказателното поле.

Неуспешен.

5′

Първи корнер за китайския тим.

Нищо интересно след изпълнението му.

2′

В откриващите няколко секунди българският отбор е по-напористият на терена.

Две възможности за "червените" за организиране на скоростна атака.

Без точен завършващ изстрел.

1′

27. Радослав Живков

ЦСКА излиза с най-доброто срещу китайския Дзянсу (Сунин) в контролата между двата тима, която ще се играе в Марбея.

Мачът е първи от подготвителния лагер на "червените" в Испания.

Първоначално се смяташе, че "армейците" ще запазят основните си играчи за срещата срещу украинския Динамо (Киев), който е в събота. Белчев обаче не мисли да дава почивка на звездите срещу водения от италианската легенда Фабио Капело китайски тим, който завърши на 12-о място в първенството.

Снимка 241566

Двубоят срещу азиатците стартира в 17:00 часа. Интересното е, че ЦСКА започва с мачовете още в първите си часове на испанска земя.

Освен срещу Дзянсу, "армейците" ще премерят сили с още един китайски отбор - Тянжин, който е воден от германската легенда Ули Щилике.

Безспорно най-сериозната проверка за тима на Стамен Белчев пък ще бъде на 31 януари, когато съперник ще бъде Спартак (Москва), с Ивелин Попов в състава си.

Манолев: Каранга се извини на целия отбор, отсъствието му не ни е повлияло негативно

"Той имаше проблеми в Бразилия, разреши ги и се върна"