Попадение на Тиаго, който оказал се сам срещу съперниковия страж не сгреши.

Шанс за "армейците" да стигнат поне до равенството в мача.

80′

Без нови ситуации пред двете врати.

Ел Маестро не изглежда никак доволен от това, което вижда на терена.

75′

Десподов пробива в половината на съперника и достига до възможност за отправяне на опасен изстрел.

Шутира, но топката е избита в последния момент в крак на бранител.

Малшанс за Десподов.

73′

Влизането на Десподов определено раздивижи играта на "червените".

Атаките на тима обаче стават прекалено настоятелни.

Това отваря нови пространства в постройката на Ел Маестро, през които съставът може да допусне опасна контраатака, а съответно и ново попадение във вратата си.

68′

Десподов сменя Енрике.

Ще трябва доста да се потруди Футболиста на 2018 година, за да спомогне за обръщането развоя на срещата.

65′

ГООООООООООООООЛ!

0:3!

Трето попадение, само в рамките на няколко игрови минути.

Ситуацията става доста неприятна за българския отбор.

Гол на Поор , след получило се сериозно разбъркване в наказателното поле на "армейците".

Центрирането беше от ъглов удар.

62′

ГООООООООООООООЛ!!!

0:2!

Този път атаката на футболистите на Академия Пушкаш беше на висота.

"Червената" отбрана не успя да се справи.

Попадението би трябвало да бъде записано на името на Тамаш.

55′

Стойчо Атанасов пробива в половината на опонента.

Намира възможност да отправи изстрел и шутира.

Топката обаче не попада в очертанията на вратата на Академия Пушкаш.

54′

ГООООООООЛ!

0:1!

Попадение на Вега!

Неразбирателство в защитата на "армейците" и съперникът излиза напред в резултата.

47′

Петър Петров, Николай Бодуров, Ангел Лясков, Валентин Антов, Евандро, Жоржиньо, Йоан Бауренски и Никола Борисов влизат в игра за "червените".

Очаква се Ел Маестро да осъществи още няколко промени преди края на мача.

Снимка 347958

Източник: CSKA.bg

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме стартира по не особено добър начин за "червените", но постепенно те наложиха темпото си на игра и вкараха съперника си в собствената му половина.

На първо време обаче състезателите на Академия Пушкаш изглеждаха решени на всичко, за да стигнат до откриващо попадение.

Те редуваха атаки по фланговете с такива през центъра на "червената" защита. Въпреки честите включвания на Чорбаджийски в ответното наказателно поле, съотборниците му покриваха зоната му по перфектен начин и до по-сериозна опасност пред Черниаускас се стигна само веднъж.

В конкретния случай обаче стражът на "армейците" показа класа и спаси тима си от ранен гол.

Последва истинско нашествие на "червените" в полето на опонента, но центриранията на Джеси не бяха оползотворени по най-добрия начин от Пинто и Чорбаджийски.

Именно изстрел на последния с глава бе и най-чистото положение за столичани. Вратарят на Академия Пушкаш обаче отрази изстрела.

45′

Почивка.

42′

Далечен изстрел на Кнежевич!

Черниаускас с поредна добра намеса в мача.

До момента вратарят на ЦСКА показва сериозна форма и умения, отчитайки се с няколко качествени спасявания.

39′

Засада на Пинто.

Иначе отново добра, бърза атака за "червените".

31′

Многоходова комбинация за ЦСКА.

Атаката завършва с изстрел на Перейра.

Топката не намира очертанията на вратата.

25′

Футболистите на ЦСКА наложиха териториален превес над тези на опонента си.

Бранителите на Академия Пушкаш вече изнемогват.

Ново центриране в наказателното поле на символичните гости.

Този път Чорбаджийски извършва фаул в нападение.

21′

Едвин Джеси се справя с бранителите на Академия Пушкаш, намиращи се пред него.

Следва центриране към Енрике, който обаче не успява да намери добре топката.

Кълбото излиза в аут.

19′

Определено желанието на футболистите на Академия Пушкаш да стигнат първи до отбелязването на попадение личи.

Защитата на столичния тим обаче до момента върши добре своята работа.

17′

Кратко спречкване между състезателите на двата тима в средата на терена.

Без официални предупреждения.

Ненужно прекъсване на играта.

10′

Опасен удар на Арабули!

Чудесна намеса на Витаутас Черниаускас.

Вратарят на "армейците" спасява тима си в тази ситуация.

Прави впечатление, че съперникът играе повече от сериозно двубоя, като се стреми да отбележи гол на всяка цена.

7′

Пинто центрира в наказателното поле на съперника.

Над всички се извисява включилият се в нападение Божидар Чорбаджийски, който стреля с глава.

Вратарят на опонента хваща топката в ръцете си.

Добра възможност за "червените".

3′

Отсъствието на Мауридеш е показателно за случващото се с него.

Той е извън групата на отбора за мача.

Както стана ясно по-рано днес, Рапид (Виена) е на финалната права от преговорите с ЦСКА за нападателя.

Рапид (Виена) представя Мауридеш утре или във вторник?

Местно издание потвърди новината за продажбата на тарана на ЦСКА

1′

10. Евандро

ЦСКА се изправя срещу унгарския Академия Пушкаш във втората си контрола по време на лагера в Марбея. Двубоят ще започне в 16:00 часа испанско време (17:00 българско) на "Estadio Municipal de La Linea de la Concepcion".

Треньорът Нестор ел Маестро не може да разчита само на двама футболисти. Защитникът Жеферсон все още не е готов за игра, тъй като се присъедини към отбора преди два дни, а 15-годишният Мартин Смоленски ще пропусне срещата заради лека контузия в рамото.

Снимка 400287

Четиримата играчи, които бяха извън групата за мача с Бохум, са на разположение на треньора за днешната проверка. Рубен Пинто, Ангел Лясков, Едвин Джеси и 17-годишният Йоан Бауренски могат да вземат участие в контролата срещу Академия Пушкаш.

Снимка 394270

Източник: БГНЕС

Срещата вероятно ще пропусне голмайсторът на отбора Мауридеш, за когото се твърди, че вече е продаден на австрийския Рапид (Виена). Той не присъства в стартовия състав.