Бившият президент на ЦСКА Александър Томов даде кратък коментар относно забавянето на реконструкцията на стадион "Българска армия".
"Напълно разбирам феновете. Червена България толкова дълго време чака положително развитие за стадиона. Уморихме се от чакане! Феновете на ЦСКА са напълно прави да недоволстват. Нека жалбоподателят излезе и се види ясно кой е. Как така един човек спира такава мащабна инвестиция?", заяви той пред "Спортал".
kremvirsha
на 24.10.2023 в 13:36:49 #3step-step Прав си, едно кабрио в Подхуями стига. Пукнете от злоба, мили сини венчета.
step-step
на 24.10.2023 в 12:26:23 #2И тоя идеот чакал…
нова кочина в парка няма да има
united_cska
на 24.10.2023 в 10:23:11 #1Браво, господин Томов, Вие сте истински защитник на ЦСКА!