Треньорът на ЦСКА - Стойчо Младенов остана доволен от представянето на "червените", въпреки загубата от Рома (2:3). Специалистът заяви, че се е видяло, че "армейците" има върху какво да надграждат.

"Подходихме с прекалено голям респект. Второто полувреме бе по-добро. Разликата между италианския и българския футбол е много голяма, това се видя. Показахме обаче, че има въхру какво да надграждаме.

Жозе Моуриньо: ЦСКА игра с достойнство и чест, завършиха мача със сила

"Червените" можеше да постигне по-добри резултати в групата, смята Специалния

В последното докосване е класата, която трябва да показваме. Мисля, че можем да подобрим това през пролетния полусезон. Ще запомня Лигата на конференциите с добра игра и лоши резултати.

Още сме далеч от най-добрите. Трябва да върнем това време. Ще се радвам Чатакович да сграбчи своя шанс. Йомов получи контузия и поради тази причина го заменихме. Трябва финансова стабилност, добра инфраструктура и постоянство, което се постигна с класни играчи", каза Младенов.

ЦСКА загуби от Рома с 2:3

ЦСКА беше на минути от подвига срещу Блекбърн, "червените" с две красиви попадения

Хамза Чатакович и Яник Вилдсхут бяха точни за "армейците"