Новият старши треньор на ЦСКА Томислав Стипич ще запише неофициален дебют начело на тима следващата събота, 22 юни. За тогава е насрочена първата лятна контрола на тима, като съперникът в нея все още не е обявен. Армейците започват подготовка в петък, а идната неделя, 23 юни, заминават за двуседмичен лагер в Банско.
"В хода на тренировките вече ще искаме да изграждаме философията, която гоним, и вярвам, че с новите футболисти ще се доближим до искания стил. Това трябва да стане още от първия двубой.
За мен няма приятелски мачове, всички трябва да се печелят. От първата контрола на 22 юни трябва да играем атакуващо, по начина, по който искаме", заяви Стипич при официалното си представяне като треньор на ЦСКА.
Както писахме, хърватинът иска отборът да проведе повече контроли по време на лятната си подготовка, за да влезе максимално обигран в новия сезон.
tundzhaka
на 12.06.2024 в 10:11:27 #13гледал съм го. То една приятелка ме зарибен по филми на ужасите. Точно тая която искаше като пукне да я замразя и га ми се доeбе да я размразявам. Абе луда работа
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:53:15 #12за мотористите*
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:52:43 #11относно за вотористине че със взимането на книжка трябва и да подпишат декларация че си даряват органите е безсмислено. По скоро да се подпишат , че даряват телесната си маса за консерви храна за домашни любимци. Оти всичко става на кайма.
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:44:28 #10nunaebi, понеже и ти с Газдов все говорите за запустялото Медвен, синия вир е дълбок около 10 метра и има подводни пещери отделно. Бая народ се удави там. Естествен подбор.
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:42:59 #9ами 131 см дълбочина може да се удави.
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:30:44 #8като каза басейн едни наши познати имат огромен с олимпийски размери в началото е само 1 метър дълбок а в края е 15 метра. Оти са водолази и тренират
VLAD
на 12.06.2024 в 09:30:39 #7Влад си плацика краката кога му е кеф на комплекс с 6 минерални басейна.
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:28:42 #6комшийката * не комбината
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:27:43 #5съседката и*
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:26:11 #4Между другото (добре че бях в Полша тогава) на рожденния ден на братовчедка ми (в края на Юни) 40 градуса на сянка....комбината и в съседния апартамент умряла и стояла 10 дни...има ли смисъл да казвам,че рождениия и ден се развали буквално.
VLAD
на 12.06.2024 в 09:23:57 #314_neron_88 на 12.06.2024 в 12:18:42#4 Аз на плаж, а _______ На 90 сантиметровото надуваемо басейнче на племенниците така ли му казваш?
tundzhaka
на 12.06.2024 в 09:23:03 #2проблема е че в нуй сухо време ги няма ама и изсъхнали плужеци става, като стафиди са, ама преди туй ще си ги натроши за да не счупи чейнето.
Слaва
на 12.06.2024 в 08:41:25 #1Айде лъвове! Мачкайте армейци! Само ЦСКА , жънете успехи и накарайте милионите фенове на ЦСКА да се гордеят с Вас