ЦСКА допусна унизителна загуба с 0:4 от украинския Полесия Житомир във втората си контрола от лагера в Австрия. Тимът на Христо Янев бе тотално надигран от завършилия на трето място в украинския шампионат.
Първото полувреме завърши при резултат 0:1, като българският тим можеше да губи с 2 или 3 гола. Вместо момчетата, предвождани от казанлъшкия специалист, да се събудят след паузата, те заиграха още по-слабо. В рамките на четвърт час - до 62-ата минута, Полесия реализира 3 безответни гола и поведе с 0:4. Основен виновник бе Факундо Родригес, заради когото паднаха втория и третия гол. За 90 минути игра червените не успяха да създадат нито едно положение.
ЦСКА - Полесия Житомир 0:4
0:1 Олександър Филипов (8)
0:2 Томер Йосефи (46)
0:3 Микола Хайдучик (51-д)
0:4 Олех Федор (62)
ЦСКА: 21. Фьодор Лапоухов, 2. Дейвид Пастор, 14. Теодор Иванов, 32. Факундо Родригес, 17. Анжело Мартино, 6. Бруно Жордао (к), 94. Исак Соле, 77. Алехандро Пиедраита, 7. Матиас Фаетон, 28. Йоанис Питас, 15. Жоел Цварц.
Резерви: 21. Димитър Евтимов, 31. Даниел Николов, 3. Андрей Йорданов, 91. Алекс Тунчев, 4. Адриан Лапеня, 33. Сейни Санянг, 10. Макс Ебонг, 30. Петко Панайотов, 80. Георги Чорбаджийски, 22. Кевин Додай, 34. Васил Каймаканов, 38. Лео Перейра, 9. Леандро Годой.
Старши треньор: Христо Янев
don-julio
на 25.06.2026 в 00:00:06 #19Аз също мисля, че не е от треньора. Заплатите са прекалено ниски, затова и момчетата не влагат всичко от себе си. Янев е визионер и с тия евтинджоси постига чудеса
shtekaselobistrica
на 24.06.2026 в 23:58:43 #18Атата го бил обиждал някой....АТА, ти колко купи докара на ЦСКА? Янев докара две. Шапки долу. Ако не става да си ходи. Не съм му адвокат. Но имай уважение палячо
shtekaselobistrica
на 24.06.2026 в 23:57:04 #17Гледам сте се разпенили.
Първо на първп тука асенца масенца няма.
Второ нека захванем официалните мачове и ще видим какво прави/или неправи Янев.
======
И пак да напомня - генерално не е от треньора 
n-a-MQ8KxPKN
на 24.06.2026 в 23:42:43 #16Както би казал Асенцето. НЕ Е ОТ ТРЕНЬОРА

donaldtrump
на 24.06.2026 в 23:41:23 #15Полесия Житомир> насилникът на шумкарите. Ставам прав

OrangeHog
на 24.06.2026 в 22:43:57 #14а бе! я долу ръцете от джуджака! не се спряхте бе! само го псувате! аман!
ogi-simeonov
на 24.06.2026 в 22:43:49 #13Ами честито,дето се казва.Под статиите за Левски пишат та се късат познатите розови момчета,плюят а сега ги няма да дадат акъл на отбора си.Че Дери сити идват скоро.
anatoli-iliev-6pIepogL
на 24.06.2026 в 22:27:33 #12Тотален срам ! Янев какво прави там....лошото е че и Величков какво прави там.....лошото е , че Томанов още не са го изхвърлили с ритници !? Това са невероятни безхаберници ....работата им е да наливат вода в бъчва без дъно....защото са без мозък !? Спокойно да ги назначат за директори на Панчаревският водопад ....долу под втичалото !?
kurzelefski
на 24.06.2026 в 21:58:07 #11Янев… пълен таш.ак си… махай се докато не стане късно… най вече за теб..
pripoland
на 24.06.2026 в 21:47:41 #10Паднали с 0:4,голяма работа.Нали не е с 0:8
OrangeHog
на 24.06.2026 в 21:44:24 #9oreshnik то и сармат се взриви
тъп ватник! украинците ви направиха на ***! Слава Украине!
XAN_lil
на 24.06.2026 в 21:25:03 #8Така е
....живи здрави всичките 
Ataspor
на 24.06.2026 в 21:23:17 #7XAN_lil на 24.06.2026 в 21:17:42#6 Ата.... ...няма смисъл да се палиш и караш с феновете тук.. ----------- Жив и здрав да си, Хане
Не се паля. Знам, че ще се оправят нещата, като разкарат Янев. Просто страшно ме е яд, че феновете ни тук са като облъчени сектанти и повтарят едно и също, като мантра - къде бяхме и къде ни заведе Янев. Без да виждат и оценяват генерално нещата. Нападат, обиждат , няма проблем , това им е нивото. Но това е най-лошото.
Промени се ДНК-то на феновете ни и това е най-притеснителното.
Отбора ще се оправи. Няма да е този сезон, но ще се оправи.
Ай 
XAN_lil
на 24.06.2026 в 21:17:42 #6Ата.... ...няма смисъл да се палиш и караш с феновете тук....едините си мислят само за розави сънища, другите се имат за разбирачи, а трети всичко различно от собственото мнение за гИведа .. Трябва време и всичко ще се оправи, още сезон два и ако не по лесния, ще стане по трудния начин...и за това ли да се нерви и карам с лазери. Ай
..и на всички ЦСКАри 
pala4a
на 24.06.2026 в 21:12:53 #5На тези футболисти им трябва треньор. Разбираемо е, че се води физическа подготовка, ама грам идея да нямаш в офанзивен план е престъпление. За една година Янев не разви нито един футболист. Отбор с видимо добри играчи се мъчи, заради родилните мъки на треньора си. Лимитиран и безидеен физкултурник …!
Ataspor
на 24.06.2026 в 21:10:39 #4С Гения от Казанлък толкова
За една година при него, никой играч не знае защо е на терена и кво трябва да прави.
Играчи имаме и то доста добри, но и на тях им е ясно, че тренер няма.
С Хана ви разправяме, че така няма да стане
но матросовците веднага скачат на амбразурата и ние естествено сме говеда и лаици
Янев на секундата вън 
XAN_lil
на 24.06.2026 в 21:10:03 #3Преди малко поднесен моите съболезнования към загиналите деца в другата тема .... май и тука ще трябва
...това не е само в тая среща, ние нищо не играем от месеци...
Втора контрола и нищо, а урнките им е първа контрола и ни сгънаха... 
pripoland
на 24.06.2026 в 21:09:42 #2Секса едва сега започва
Приполенд пак ще са от грешната страна 
oreshnik
на 24.06.2026 в 21:03:58 #1Три верни паса нямахме. Опропастиха всичко, от което можеше да стане гол и сбъркаха всичко в защита.