Бившият национал на Италия Марио Балотели сподели какво мисли за продължаването на кариерата си. Както вече ТОПСПОРТ съобщи, от ЦСКА също са влезли в контакт с нападателя и разговорите продължават.
"Моето желание е да се върна в Италия и да играя в Серия А. Да - получавам предложения от чуждестранни клубове, но все още нищо не се знае, защото искам да се върна в Италия. Всичко ще се реши в следващите няколко дни", заяви Балотели пред DAZN.
В момента Балотели е свободен агент. През сезон 2023-2024 нападателят игра за турския клуб Адана Демирспор, където вкара 7 гола и направи 1 асистенция в 16 мача.
abc-xyz
на 25.09.2024 в 14:33:26 #30kfcbm на 25.09.2024 в 17:31:03 #40 Валтер е Умен Мъж....но двамата с Брат му -Георги ...И са преки поръчители на 3 убийства ======= За 3 знаеш само…..
09866433
на 25.09.2024 в 14:31:34 #29Опасенията ми за фалит са свързани с катастрофалните резултати откак Фондацията влезе в клуба. От хора бачкали в мениджмънта на Уинбет знам това, което е изброил Офицера долу. Изобщо не е човек, който толерира издънки и провали, а Фичо и Пичо се ползват с нечуван кредит на доверие, макар да потрошиха всики клубни антирекорди. В Тиквистан винаги има някви задкулисни игри... Самият Папазки не е застанал с името си зад ЦСКА по никакъв начин и много лесно може да се дистанцира. Но той не е и такъв човек. Отделно сделките на футболния клуб не се осъществяват с лични пари на Валтер. И обикновено не са дължими моментално, а са разсрочени във времето. Тоест, може да мине време докато се окаже, че няма ликвидност да се погасяват текущи задължения. За да влязат кинтите на Папазки в клуба, трябва да се разшири капитала, или да се оформят като дарение (за което се плаща данък), или да се дадат като заем, пък бил той и вътрешнокорпоративен - демек от холдинга към дъщерното дружество. Факт е, че наскоро имаше разширяване на капитала, но то бе свързано със строежа на ещадиото. Пак казвам, че не ми се иска да е вярно, но започват да се прокрадват такива подозрения. Дано се окажат погрешни.
kfcbm
на 25.09.2024 в 14:31:03 #28Валтер е Умен Мъж....но двамата с Брат му -Георги са от Врачанското Село Тишевица....И са преки поръчители на 3 убийства-Докато още бяха Империал.Факти Баце..... Валентин Алексиев-Лисицата Искрен Ценов и Още един....
abc-xyz
на 25.09.2024 в 14:31:01 #27Почваме да приличаме на Левски от времето на “Наш” Спас с Обертан. Да не забравяме обаче епопеята с Вадуц!
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 14:20:19 #26VLAD
на 25.09.2024 в 14:18:49 #25Мик Джагър на 25.09.2024 в 17:06:46#31 Е защо тогава създаваш усещане за пенсионер? ____________ Мъдростта създава такова усещане в тия дето не я притежават.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 14:18:02 #24Е каква е разликата бе, чaлме? Какво повече общо има Централен спортен клуб на армията 1948 от Септември или Царско село с ЦСКА?
the_shooter
на 25.09.2024 в 14:14:24 #23Единственият начин за обединение с Числото, например! ……… Обединение с числото може да има във всеки един момнет при съгласие на собствениците им. Лой обаче би желал подобно нещо, то все едно да се обединим с Царско село или Септември, разлика няма никаква ___________________________________ Да, да, баш същото е! Ама не съвсем!
vancho-karabaha
на 25.09.2024 в 14:11:11 #22Раева най-накрая ще преживее раздялата със Серж Юфу. Ще има ново гадже
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 14:06:46 #21Е защо тогава създаваш усещане за пенсионер? Точно като Тонг. И той се оказа младо момче, а създава усещане, че е скован от ревматизъм
abc-xyz
на 25.09.2024 в 14:06:04 #20Това за Балотели дано да е партенка. Представям си я как пристига тая примадона и като види съблекалните, терените, стадионите и почва да бръчка носле. После след първата балтия, а тя ще дойде с първата подадена му топка, се строполява и повече не става. Тоя директор, който даже си е помислил за тоя трансфер, няма повече работа в клуба!
VLAD
на 25.09.2024 в 14:04:34 #19Да. Маде ин 1978ма.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 14:02:21 #18Е влад верно ли си на 46 бре
Винаги съм смятал, че си 53-55 годишен чичак
Извинявам се, явно аз съм по-дъртия
VLAD
на 25.09.2024 в 14:01:05 #17Дърта е баба ти.
Аз съм 18 годишен младеж затворен в атлетичното тяло на 46 годишен.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 13:59:39 #16Единственият начин за обединение с Числото, например! ……… Обединение с числото може да има във всеки един момнет при съгласие на собствениците им. Лой обаче би желал подобно нещо, то все едно да се обединим с Царско село или Септември, разлика няма никаква
VLAD
на 25.09.2024 в 13:58:48 #15Единственият начин за обединение с Числото, например ____________ Еми грешиш напълно. Какво обединение? Ако едно дружество погълне, обедини и т.н. друго задлъжняло такова, задълженията не се изпаряват чудодейно.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 13:57:28 #14Както винаги съм казвал, Влад ми напомня на мен, но е по-дърт и първичен. Въпросът, който е поставил е точният. Защо му е на Ваштер да набива кинти и да си фалира собственото дружество, което започва да строи стадион за 100 млн.? Това да не ви е държавно дружество да го точите
Трябва да има все пак някаква логика не мислите ли
abc-xyz
на 25.09.2024 в 13:56:40 #13VLAD на 25.09.2024 в 16:34:43 #17 А защо да се търси умишлен фалит? Едно логично обяснение дайте. ======= Единственият начин за обединение с Числото, например!
VLAD
на 25.09.2024 в 13:54:00 #12На мен също ми бяга логиката Папаза да харчи милиони за да фалира клуба. И какво ще спечели като го фалира? За Есокса е ясно, че това са нощните му полюции като копито, ма чакам Везалов да ми обясни.
oficer1
на 25.09.2024 в 13:47:16 #11А, относно Валтер и притесненията за фалит.... Познавам хора, които работят с Папазки и го познават отдавна и добре. Нещата които съм чувал за него го определям с едно изречение. Да е първи, да успее, не се отказва и е много упори и твърдоглав. При такива качества... Човека няма да дава мЕлЕони от джоба се, за да фалира едно АД. Може гУсин Рулз
да ме опровергае, ако е чул друго от родата, но аз това съм чул за Валтер.