Феновете на ЦСКА показаха много висока активност и изкупиха полагащите им се билети за Сектор "В", както и тези за лъвчетата в сектор "Г" за финала за Купата на България срещу Локомотив Пловдив.
Тези за "В" бяха продадени за по-малко от половин час, а останалите - за 40 минути. Това означава, че "червените" запалянковци са се сдобили с близо 22 000 билета.
Ако тези на Локомотив Пловдив не успеят да се сдобият с предоставените им билети, има голяма вероятност след няколко дни за привържениците на столичани да получат още места.
Както е известно, вчера почитателите на отбора от Борисовата градина изчерпаха предоставените им пропуски за емблематичния Сектор "Г" за около час и половина.
gychopopov
на 12.05.2026 в 14:11:59 #5Ивио, доста мaнгали се похвалиха, че са те барбаляскали!
gychopopov
на 12.05.2026 в 14:09:40 #4Ловешките помаце да си хващат пътя за Микре!
seal
на 12.05.2026 в 13:37:02 #3не че нещо, но Гъчо - пешо полицая известен още като Маляка от Асеновград, ходи на Скобелева майка и йебе оная която сестра му му покаже ... в противен случай барбалясака на майка си дъщерята
grizzlybear1948
на 12.05.2026 в 13:00:18 #2Гъче, ти ня пукна ли на уЯ на Матата?????
Купата е за този, който я спечели. Явно, трябват връзки за спечелим шампионата, както направиха някои други, дето всички били "срещу"тях. Най вече съдиите. 
gychopopov
на 12.05.2026 в 12:52:19 #1Купата ще е за Локо Пловдив!